2737
2739
عنوان

خانمهای اقتصادی لطفا کمک.

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 28 پست
من هر جا مینوسینم یه نفر باید معرفی کنه یا ضامن باشه مثلا الان مادرشوهر د وستم نوشته میگه هر کی رو م ...

اخه همکارم منو معرفی کرده و اینکه من زودتر از خوده همکارم پرداخت میکنم. اینکه بعد چهار تا قسط الان میگه سفته صورت خوشی نداره.

البته حق داره ایشون منو نمیشناسن ولی منم هر ماه میریزم اگه من نفره اخر بودم اون سفته میداد ب من.؟

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
حق داره ازت سفته بگیره..

اخه گفت چیزی ننویسید تو سفته من گفتم پس شما لطفا ی دست خط بدید ک من سفته میدم بابت قرعه کشی ایشونم گفتن مشکلی نداره 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه همکارم منو معرفی کرده و اینکه من زودتر از خوده همکارم پرداخت میکنم. اینکه بعد چهار تا قسط الان م ...

به همکارت بگو اونو بنداز جلو 

اشنایش یا همکارت چطوره ؟

شایدم همکارت جلوی تو میگه من ضامنشم ولی پشتت به اون طرف گفته سفته بگیره

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2731
اخه گفت چیزی ننویسید تو سفته من گفتم پس شما لطفا ی دست خط بدید ک من سفته میدم بابت قرعه کشی ایشونم گ ...

خب گفته مشکلی نداره دیگه بهت رسید میده ک سفته بابت ضمانت بعد تسویه کامل سفته بهت پس میده

عزیزم قانون قرعه کشی همینه اون پول مال مردمه و اون طرف مسئول هست‌ در قبال پولی ک به شما میده ازتون ض ...

بعله درسته اینو باید قبل از شروع باید میگفتن نه ک من نفر دوم شدم بعدش گفتن.بعدم همکارم منو معرفی کردن.از این که من نفر دوم شدم بعدش گفتن صورت خوشی نداره.مادرشوهرم ب یکی سفته دادن.دو ساله پاسگاه دادگاه دارن سر همین میترسم.

اخه همکارم منو معرفی کرده و اینکه من زودتر از خوده همکارم پرداخت میکنم. اینکه بعد چهار تا قسط الان م ...

خدایی نکرده اگه اتفاقی واسه شما بیوفته ایشون باید از کی ادعا کنه؟؟؟به هرحال باید یه چیزی به عنوان ضمانت دستش داشته باشه..

خب گفته مشکلی نداره دیگه بهت رسید میده ک سفته بابت ضمانت بعد تسویه کامل سفته بهت پس میده

چ متنی بنویسم تو اون رسید میشه راهنمایی کنید.؟

2738
به همکارت بگو اونو بنداز جلو  اشنایش یا همکارت چطوره ؟ شایدم همکارت جلوی تو میگه من ضامنشم ول ...

شاید اخه من با همکارم حساب کتاب چند ده میلیونی داریم بهم اطمینان داریم در حد سیصد چهارصد میلیون بهم قرض میدیم. نمیدونم شاید همکارم گفته ولی مطمئنم از همکارم نگرفته.چون فامیل هستند.ولی اینکه باید اول میگفتن من تصمیم بگیرم بزارم یا نه نه بعد چهار تا قسط

چ متنی بنویسم تو اون رسید میشه راهنمایی کنید.؟

مبلغ و تاریخ و شماره سفته بنویس ک بابت ضمانت وام قرعه کشی به خانم فلانی داده شده و بعد از تسویه کامل ایشون باید سفته به شما برگردونه بده خودش با دست خط خودش بنویسه ۲نفر اقا هم شاهد امضا کنن و رسید ازش بگیر و نگه داره

پول قرعه کشی هم ک کارت به کارت میکنی حتما به کارت همین خانم واریز کن رسیداشو هم نگه دار

بعله درسته اینو باید قبل از شروع باید میگفتن نه ک من نفر دوم شدم بعدش گفتن.بعدم همکارم منو معرفی کرد ...

عربزم قانون وام خانگی یا صندوق ها همینجوریه باید چیزی به عنوان ضمانت شما پشت سفته مینویسی به عنوان ضمانت وام فلان بعد امضا میزنی تحویل میدی بهشون شما بانک هم میری ازت هزار تا ضامن میخواد کسی بدون هیچ چیزی ایتقور پول رو میخواد به شما بده خدا رد خوش نمیاد بدون هیچ مدرکی بده بعدم من جریان مادر شوهرت رو نمیدونم ولی از نظرت تو داری در قابل مدرکی ک میدی پول میگیری خودتو بزلز جای جای اون طرف عربزم تو بودی این کارو میکردی نه من داخل وام 500 میلیونی و 100 میلیونی حتی 5 میلیونی هم ک بودم سفته دادم و آخرین قسط رو دادم سفته رو تحویل گرفتم تنها ک شما نیستی پولی ک به شما میده پول خودش تنها ک نیست پول 20 نفر آدما ک قسط میدن نمیدونم کجا زندگی می‌کنید ولی این چیزا ک همه جا جا افتاده برای همه و همه روال کار صندوق ها رو میدونن 

مبلغ و تاریخ و شماره سفته بنویس ک بابت ضمانت وام قرعه کشی به خانم فلانی داده شده و بعد از تسویه کامل ...

با همسرم برم‌ بهتره؟ همسرم در جریان باشه.

عربزم قانون وام خانگی یا صندوق ها همینجوریه باید چیزی به عنوان ضمانت شما پشت سفته مینویسی به عنوان ض ...

بعله منم مقاومت نکردم قبل از شروع زنگ زدم کامل پرسیدم گفتم شرایطتتون چیه اون تایم باید میگفتن تا من تصمیم بگیرم نه ک تا اسم من دراومد بعدش بگن اگه من نفر اخر بودم ایشون نمیگفت سفته بده البته کاملا حق دارن.باید محتاط باشن. و اینکه بهم گفت تو سفته چیزی ننویسید.. منم گفتم مشکلی نیست من حضوری میام خدمتتون ی دست نوشته بنویسیم ک من سفته بهتون دادم بابت ضمانت قرعه کشی هست.اعتماد باید دو طرفه باشه دیگه من پول گرفتم ایشون ب من میگه سفته بده ولی چیزی ننویس.

منم گفتم نمیشه که چیزی ننویسم باید دلیل سفته دادنم مشخص بشه.. من میخام سفته ای ک میدم دست ایشون مشخص بشه بابت چه چیزی هست..