2737
2739
عنوان

علائم بعد از آی یو آی(iui)

| مشاهده متن کامل بحث + 1538161 بازدید | 17318 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم برای باردوم ای یو ای کردم..الان ۱۲ روز میشه.از اول هیچ علایمی نداشتم اما روز ۹ ام تا صبح ۱۱ ام کمردرد خفیف داشتم ،اما امروز هیچ علایمی نداشتم.نمیدونم اون کمردرده بخاطر چی بود.دعا کنین باردار باشم 🙏😭شوهرم خیلی امیدواره ،کسی بوده علایم نداشته باشه و باردار باشه ؟ 

2728

سلام دوستان

من ۱۹ مهر آی یو آی کردم یعنی امروز ۱۲ روز میگذره و روز ۱۴ میشه۳ آبان ولی تاریخ پریودیم ۷ آبانه بنظر شما صبر کنم از پریودیم بگذره یا روز ۱۴ آی یو آی برم آز بدم؟

هیچ علائمی هم ندارم چند روز پیش فقط تخمدان هام درد میکرد که میدونم بخاطر آمپول آزادسازیه

بنظرتون علائم ندارم یعنی منفیم؟☹😭😢

سلام دوستان من ۱۹ مهر آی یو آی کردم یعنی امروز ۱۲ روز میگذره و روز ۱۴ میشه۳ آبان ولی تاریخ پریودیم ...

سلام 

اصلا بارداري به علائم ربطي نداره فقط موعدي كه دكترت گفته برو ازمايش و جوابش هرچي باشه همون درسته

2740
سلام منم برای باردوم ای یو ای کردم..الان ۱۲ روز میشه.از اول هیچ علایمی نداشتم اما روز ۹ ام تا صبح ۱۱ ...

سلام عزیزم انشالله باردارمیشیدمنم چندروزدل دردکمردردداشتم بعدش دیگه هیچی

خوب

سلام منم عضو این تاپیک هستم ی بارivfناموفق ۲بارiuiناموفق اقدام طبیعی ک دیگه نگم مشکلم تنبلی تخمدان پلیکیستیک شوهرمم سالم کلی دارو گیاهی و دوا دکتری نتیجه نگرفتم همینجور دیگه بدون اقدام مونده و خسته ام انشالله منتظرای نینی ب زودی و سلامتی دلتون شاد بشه منم دعا کنید سخته ولی دنبال علایم نباشید فقط اون موعدی ک دکترتون گفته برید ازمایش هرچند من خودم متنفرم دبگه از هرچی ازمایشگاهه ولی انتظار سخته

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....

سلام به همگی بچه ها منم ۲۹ مهر مه ای یو ای کردم ولی خیلی در دایه پریودی دارم آیا دارم پریود میشم امروز ۵ روز از ای یو ای  میگذره ترو خدا بیاین بگین علاعمتون جی بود و چند روز بعد ای یو ای فهمیدین با دارین نیاز به هم دردی دارم لطفا 

2706