2733
2734

عکس رنگی انجام دادی

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره عکس رنگی دادم تو نتیجه عکس میگه لوله هام بازن ولی دکتر میگه مایع حاجب خوب تخلیه نشده و چسبندگی د ...

نظر چنتا دکتر دیگم بپرس ببین اونا چی میگن

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
نظر چنتا دکتر دیگم بپرس ببین اونا چی میگن

من چندسال تحت نظر یه دکتر خیلی خوب تو مشهد بودم اونم میگفت چسبندگی داری ولی خب هوادهی انجام نمی‌داد برای همین گفت لاپاراسکوپی کنم 

بعد رفتم نظر یه دکتر دیگه رو پرسیدم اون گفت با چند جلسه فیزیوتراپی و هوادهی باز میکنه 

دکتر خیلی معروف و حاذقیه 

ولی میترسم برم هوادهی بشه بد از بدتر 

من چندسال تحت نظر یه دکتر خیلی خوب تو مشهد بودم اونم میگفت چسبندگی داری ولی خب هوادهی انجام نمی‌داد ...

انشالله هرچی هست خیره انشالله به زودی دامنت سبز بشه عزیزم

2740
همینطور برای تو عزیزم انشالله بشه همونی که میخوای 

فدات❤️❤️

عزیزم شما هوادهی رفتین ؟ به منم گفتن باید برم

سلام عزیزم من هنوز نرفتم فعلا کارای قبل هوادهی رو دارم انجام میدم،اول دوتا آمپول زدم چهارشنبه وقت دکتر دارم این جلسه فکر کنم برای فیزیوتراپی میگه برم بعد فیزیوتراپی هم هوادهی دکتر شما ترک زاده هس؟

بله منم باید برم فیزیوتراپی اما هنوز نرفتم

من دیروز رفتم مطب آقای دکتر 

شش‌ جلسه فیزیوتراپی گفت برم 

روز ششم فیزیوتراپی هم برم برای هوادهی

به شما چندجلسه فیزیوتراپی دادن؟