2733
2739
عنوان

زندگی با خانواده شوهر نزدیک هم؟

353 بازدید | 21 پست

من قبلاً تو تاپیک های مختلف خیلییی غر اینکه مادر شوهرم همسایم هست رو زدم

الان انگار خدا بازیش گرفته باهام خواهر شوهرم از املاکی برای یه ساختمون تو کوچه ما سوال پرسیده😂

گل بود به سبزه نیز آراسته شد...

که خدا بغل کند مگر مرا...

وای نه .

خانواده شوهرمن ادمای خوبین ‌ مادرشوهرم بی سرو صدا .

وای نه اصلا .

دورا دورم حرص میخورم من 😄

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر عزیزم با اجازه شما اینجا پیام میذارم امیدوارم باعث اذیت کسی نشه،پیشاپیش عذرمیخوام ازهمتون عزیزای دلم استارترجان ناراحت شدی بگو کامنت و پاک کنم عزیزدلم🌹

خانومایی که مشاوره خانواده در زمینه (حل اختلافات بین زوجین_فرزند پروری_آموزش همسرداری_جذب همسر دلخواه) و همینطور مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی میخواین با تخفیف ۵۰٪درصدی! در خدمتتون هستم،تنظیم انواع دادخواست،لایحه،درخواست و اظهار نامه با ۵۰٪تخفیف! در اسرع وقت تنظیم میشه براتون.

جلسه ۳۰ دقیقه ای مشاوره خانواده ۱۱۰ تومن هست که با تخفیف ۵۰ درصدی ۵۹ تومن

جلسه یکساعته ۱۳۰ تومن که با تخفیف پنجاه درصد فقط ۷۹ تومن ارائه میشه

مشاوره حقوقی یک جلسه ۱۵ دقیقه ای ۶۰ تومن که با تخفیف پنجاه درصد ۲۹ تومن ارائه میشه

حتی ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته

مشاوره بصورت چت و ویس

آیدی در روبیکا_ایتا_سروش_گپ_آیگپ و بله:

Moshavere_onlinee

در تلگرام:

moshavere_onlineee

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee

کاش من نزدیک بودم به مادرشوهرم . البته فقط مادرشوهر و پدرشوهر نه بقیه شون 

قبلا باهاشون یه جا بودم ولی دوتا جاریام ام بودن به زور جدا شدیم 

اگه نزدیک بودیم بهم کمک می‌کرد 

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   

بااااااااز از داخل ی حیاط بودن خیلیییییی بهتره

من دارم ذره ذره آب میشم😓

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2740
کاش من نزدیک بودم به مادرشوهرم . البته فقط مادرشوهر و پدرشوهر نه بقیه شون  قبلا باهاشون یه جا ...

من عاصی ام حالا

البته خوبه ها کمک دست داشته باشه آدم

ولی هر چیزی حدی داره

که خدا بغل کند مگر مرا...
خونه الانشون یک ساعت تا اینجا راهه از هفت روز هفته شیش روز دخترش اینجاست🤦🏼‍♀️

دقیقا خواهر شوهر من😂الانم اینجاست شوهرم هرچی اصرار کرد بریم اونجا من نرفتم خودشو فرستادم تنهایی بره

بااااااااز از داخل ی حیاط بودن خیلیییییی بهتره من دارم ذره ذره آب میشم😓

واقعا خیلی بده درک میکنم تکون بخوری همه فهمیدن🤦🏻‍♀️

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

از قدیم گفتن مار از پونه بدش میاد دم لونش سبز میشه،هرچی‌بد ببری سرت میاد

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر
2706