2733
2734
عنوان

زندگی با خانواده شوهر نزدیک هم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 21 پست
واقعا خیلی بده درک میکنم تکون بخوری همه فهمیدن🤦🏻‍♀️

شاید باور نکنی خانوادم کمتر میای خونم ک چرا چون خانوم(مادرشوهرم)معذب نباشه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
من هرشب دعا میکنم دور شیم.........حداقل  دور نشیم جدا کنیم راهوووووووو

من ب هوای یسال یجا بودن اومدم اینجا ولی این یسال شده چهارسال و الله و اعلم بعد این چن سالم اینجام🥲 منظورتون طلاقه؟ اخه نمیشه ک 🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
شاید باور نکنی خانوادم کمتر میای خونم ک چرا چون خانوم(مادرشوهرم)معذب نباشه

خانواده منم اینجورین زیاد راحت نیستن بیان پیشمون 

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
خانواده منم اینجورین زیاد راحت نیستن بیان پیشمون 

😩😩 انشاالله زودتر میریم از پیششون هم من هم شما ی دل سیر خانوادمونو دعوت میکنیم بیان🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
😩😩 انشاالله زودتر میریم از پیششون هم من هم شما ی دل سیر خانوادمونو دعوت میکنیم بیان🥰

ان شاء الله زودی با دل خوش بریم خونه خودمون🥰

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما