2752
2734
من این کارو نکردم. من دیدم که همچین اتفاقی افتاد و هیچکسم هیچ واکنشی نداشت

عزیزم من که اونجا نبودم احتمالا فکر کردن سهوی اینکارو کردی چیزی نگفتن.مگر نه زبون بسته خروسم نسبت به مرغاش غیرت داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
شوهر ترااز یعنی این👇😬😄

والا

پست چی یه وقتی میاد آیفن خاموشه.شماره موبایل رو از رو بسته برمیداره زنگ میزنه خانم بسته اومده تشریف میارین بگیرین شوهرم اخماش میره تو هم.چرا به تو زنگ زد

خب عقل کل

سفارش منه

شماره من اونجا خورده😂

به عنوان یکی که اصلا مذهبی نیست و اطرافیان به قول خانمای اینجا میگن فاز روشنفکری داره میگم 

اول اینکه کلا لمس کردن بقیه 

یا نشستن تو محدوده خاص با فاصله کم از بقیه حین حرف زدن درست نیست زیاد. 

حالا ما نمیتونیم قضاوت کنیم که حرکت حتما منظور "لاس زنی " داشته گاهی صرفا یه تماس اتفاقیه که چیز خیلی مهمیم نیست.

در هر حال بنظر نمیاد چیز بزرگی بوده باشه 

ولی من به شخصه ترجیحم اینه که از این اتفاقا برام نیوفته

دست رو پای هیچ بنی بشری نمیزارم بجز همسر و باباجونم

تازه بابامم اینکه پاهاش ماساژ میدم براش هروقت بشینم کنارش

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ما یه جمع خیلی خیلی صمیمی با تعدادی از اقوام همسرم داریم همه ی مسافرت و تفریح ها مون با همدیگه هست و همه جوره از نظر پوشش و صحبت کردن و کلمات و اینا راحتیم ولی هرگز دستمونو روی پای شوهرای همدیگه نمیذاریم. تنها لمسی که داریم دست دادن خیلی عادی هست موقع سلام و خداحافظی

2706