2733
2739
عنوان

شیرخشک برای چاقی صورت خوبه؟

1472 بازدید | 12 پست

رفتم شیرخشک بگیرم اومد در شیرخشکو باز کردم دیدم برای بچه های بالای یک ساله روش ننوشته بزرگسالان😐

با این حال میخوام بخورمش به نظرتون چون مال بچه هاست اثر میکنه؟

چجوری بخورم صورتمو پر کنه؟

تا چند وقت بخوری اثرشو میبینی؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برای چاقی صورت ژله بخورید صبحها. جوانه گندم هم در ماست و سالاد یا خالی، روزانه یک مشت بخورید. من رژیم میگرفتم، دکترم برای صورت گفته بود اینکارو کنم

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
کلا لاغرم حالا رژیم چاقی گرفتم که چاق بشم ولی شرخشکو هم گرفتم برای صورتم ک پر بشه

این که شیر خشک بخوری حتما صورتت چاق میشه یه حرف کاملا غلطه اگر با همون رژیمی که برای افزایش وزنه صورتت پر نشد بعد اون هم نمیشه چاقی و لاغری صورت ژنتیکیه و درمانی با خوردن نداره

برای چاقی صورت ژله بخورید صبحها. جوانه گندم هم در ماست و سالاد یا خالی، روزانه یک مشت بخورید. من رژی ...

ممنونم عزیزم

پودر جوانه گندم خریدم ولی زیاد از مزش خوشم نیومد گذاشتم کنار حالا اونو هم میخورم باز

2740
این که شیر خشک بخوری حتما صورتت چاق میشه یه حرف کاملا غلطه اگر با همون رژیمی که برای افزایش وزنه صور ...

چرا وزن اضافه میکنم ولی صورتم دیر پر میشه وگرنه تپل میشم

از بس فکر و خیال میکنم وزنمو همش از دست میدم 

یعنی در وزن نرمال صورتت پر میشه یا اضافه وزن؟

من لاغرم،الان که تو رژیمم که چاق بشم و وزن اضافه کنم

صورتمم داره کم کم پر میشه ولی خیلییی دیر پر میشه خیلی زمانبره بعد از ایام فاطمیه عروسی میخوام برم ،،میخوام زودتر از یه چیز بی ضرر نتیجه بگیرم

من لاغرم،الان که تو رژیمم که چاق بشم و وزن اضافه کنم صورتمم داره کم کم پر میشه ولی خیلییی دیر پر می ...

خوب اگر پر میشه که هیچی برای بی ضرر بودنش هم رژیمی که بهت دادن از همه بهتره و راه بهتری نسبت به اون نیست