2737
2739
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 21986 بازدید | 362 پست
ب خانومه هم پیام دادم گفت شوهرت منو ول نمیکنه همش زنگ‌زنگ پیام ک بیا ببینمت 🥲🥲🥲🥲 بچه ها این دفعه ...

عین همن چقد همشون. منم زندگیم همینه کلا. ارزومه بمیره چون شرایط جدایی ندارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب خانومه هم پیام دادم گفت شوهرت منو ول نمیکنه همش زنگ‌زنگ پیام ک بیا ببینمت 🥲🥲🥲🥲 بچه ها این دفعه ...

خانمه چه بی شخصیته

پس جرا به شوهرت پیام داده. کجایی؟! چرا بلاکش نکرده

واقعا حالم از دروغگویی این ادما بهم میخوره 

وا حرفا میزنی مگه میشه با وجود یک زنه دیگه راحت زندگی کرد ؟

خب شما دیدین خیلیا میان میگن شوهرمون خیانت میکنه. اگر بهشون بگی فکر اساسی کن دو تا مطلبو میگن ( شوهرمو و زندگیمو دوست دارم _ خانوادم پشتم نیستن ) . معمولا گزینه دوم رو میگن که اینجا سرزنش نشن.

خب وقتی زنی هیچ برنامه ای نداره، صد بارم مچ بگیره بی فایدست. باید ادم قاطعی باش یاس جان. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
عین همن چقد همشون. منم زندگیم همینه کلا. ارزومه بمیره چون شرایط جدایی ندارم. 

چرا اینجوری میکنن بخدا من هیچی کم نزاشتم واسش خدا لعنتش کنه بخدا دلم ب حال مامانم میسوزه جهیزیمو ب بدختی جور کرد بین دوراهی موندم بخدا

خب شما دیدین خیلیا میان میگن شوهرمون خیانت میکنه. اگر بهشون بگی فکر اساسی کن دو تا مطلبو میگن ( شوهر ...

من دیگه دوس ندارم باهش زندگی کنم دیگه اعتمادی نمونده خونوادم پشتم هستن تصمیمم طلاقه ولی میترسم بعدش پشیمون شم😔😔😔 خاک توسرش من خیلی دوسش داشتم ازدواجمون با عشق بود

2740
خب شما دیدین خیلیا میان میگن شوهرمون خیانت میکنه. اگر بهشون بگی فکر اساسی کن دو تا مطلبو میگن ( شوهر ...

ممن خودم واقعا حتی یه نفرم پشتم نیست. داداش بی غیرتم میگه به من ربطی نداره خودم گرفتارم. سه تا بچه کوچیک دارم. روح و جسمم بیمار شده سلامتیمم رفته از دستش.. نه پولی نه پناهی نه قانونی که پشتت باشه. جز ارزوی مرگ براشون چه راهی مونده

من دیگه دوس ندارم باهش زندگی کنم دیگه اعتمادی نمونده خونوادم پشتم هستن تصمیمم طلاقه ولی میترسم بعدش ...

همینه که میگم اگر دوستش داری، میدونی پشیمون میشی متاسفانه تنها راهت زندگی باهاشه.

طلاقم مثل ازدواج اراده لازم داره، به زنان قوی و محکم نیاز داره. روزی ده ها نفر اینجا تاپیک خیانت میزنن، مام براشون ناراحت میشیم، ولی کی جز خودشون میتونه نجاتشون بده؟ 

زندگی با شک و تردید یا ارامش و اعتماد؟ 

خانمه چه بی شخصیته پس جرا به شوهرت پیام داده. کجایی؟! چرا بلاکش نکرده واقعا حالم از دروغگویی این ا ...

به خانومه گفتم متاسفم واست ب هم جنس خودت رحم‌نمیکنی میگفت بخدا من نمیدونستم این متاهله راسم‌میگه شوهرم بهشون میگه مجردم خیلی آشغاله خیلی کثافته

ممن خودم واقعا حتی یه نفرم پشتم نیست. داداش بی غیرتم میگه به من ربطی نداره خودم گرفتارم. سه تا بچه ک ...

والدینت چی ، اونا چی میگن؟ شاغلی ؟ بلدی مستقل باشی؟ 

همینه که میگم اگر دوستش داری، میدونی پشیمون میشی متاسفانه تنها راهت زندگی باهاشه. طلاقم مثل ازدواج ...

کاش منم بتونم جدا شم برم خونه مامانم کاش ازدواج نمیکردم خداروشکر بچه ندارم

منم مچ شوهرم و اینطوری گرفتم باهم بیرون بودیم پیام داد سلام بدقولی فلان منم جواب دادم گوشی دست من بود گفتم کیه گفت نمی‌دونم دعوامون شد منم هی زنک زدم  قطع کرد گوشی رو خاموش کرد تا الان ۴۰ روزه  هرروز صدبار‌زنگ میزنم خاموشه هرزه.پیام دادم تهدیدش کردم شوهرمم تهدید کردم همراه من نصب کردم رو گوشی خودم هر لحظه دارم چک میکنم آدم شده فکر کنم . 

این دفعه خیلی محکم جلوش وایسادم گفتم طلاق میگیرم مهریم و میگیرم بدبختت میکنم . 

وسواس فکری گرفتم هر ثانیه همراه من و چک میکنم . 

اون هرزه هم که خاموشه دوسه روز پیش زنک زدم روشن بود زود خاموش شد شمارم و دید بدجوری ترسوندمش

من گفتم این کیع این ساعت پیام داده کجایی مگه؟ گفت تو چقد شکاکی این شاید مشتریع اشتباه پیام داده گفتم ...

چقد حقیرن اونایی ک با مرد متاهل میان تورابطه باز اه

سرویس کردین بمولا کاربری دست دونفرهههه اون بیشعوره منم اقا مشکلیه؟؟!!
2706