2733
2739

ساعت ده شب نشسته بودیم فیلم میدیدیم یهو گوشیش پیام اومد بدو رفت سمت گوشیش ک زیر شارژ تو اتاق بود گفتم کیه گفت همراه اول دوباره اومد پیشم گوشیش پیام اومد ایندفعه من رفتم دیدم یه شماره پیام داده کجایی مگه؟؟ گفتم این کیه نوشته کجایی گفت نمیدونم شاید مشتریم باشه بعد سریع بعش پیام داد بفرمایین شما؟(ک طرف بفهمه پیام نده) بعدشم هرچی زنگ زد اون قط میکرد..

من گفتم این کیع این ساعت پیام داده کجایی مگه؟ گفت تو چقد شکاکی این شاید مشتریع اشتباه پیام داده گفتم شمارش میزنم روبیکا ببینم مرد یا زن اونم ترسید زود گفت اهااااا یادم اومد این مشتری خانومه حتما اشتباه پیام داده بهم .‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نظر خودت چیه عزیزم؟ ما آدما ربات نیستیم دم دیقه ببینیم کی داره چیکار می‌کنه، بفرض مچشم گرفتیم خب بعدش؟ اگر برنامه ای نداری، شوهرتو دوست داری، زندگیتو دوست داری، زندگی کن

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2740
نظر خودت چیه عزیزم؟ ما آدما ربات نیستیم پم دیقه ببینیم کی داره چیکار می‌کنه، بفرض مچشم گرفتیم خب بعد ...

وا حرفا میزنی مگه میشه با وجود یک زنه دیگه راحت زندگی کرد ؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
وا حرفا میزنی مگه میشه با وجود یک زنه دیگه راحت زندگی کرد ؟

چه راحت میگن زندگی کن شوهری ک منو زندونی کرده میگه حق نداری حتی تا خونه مامانت بری بعد بهم خیانتم کنه واقعا خیلی زور داره

2706