2752
2734

فقط عروس مجلله😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

یه لامپ جشنو روبه بالا بستن😂😂😂😂😂

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
کلی پول دکلره داده عروس تو مجلل میفهمی ؟😏😂😂

زرد قناری😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
بلوندع😂😂 انگار هر کی مجلله بلوندع مثلا😂😂😂

🤌🏻😂

ببین اینجا از یک خط فکری مشخص پیروی میشه و اگر مخالف باشی به رگبار فحش میبندنت و تعلیق میشی...وگرنه ...

اينجا حتي اونايي كه ادعاي روشنفكري دارن هم (بعضياشون) به عقايد مخالف خودشون توهين ميكنن

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
اينجا حتي اونايي كه ادعاي روشنفكري دارن هم (بعضياشون) به عقايد مخالف خودشون توهين ميكنن

روشنفکر نما هستن.

وگرنه کسی که به قول خودش روشنفکره باید نظر مخالف رو بپذیره و احترام بذاره

روشنفکر نما هستن. وگرنه کسی که به قول خودش روشنفکره باید نظر مخالف رو بپذیره و احترام بذاره

من كلا تو افراط در هر چيزي مخالفم،كه متاسفانه اينجا خيلي ديده ميشه

مثلا همون شاغل بودن و خانه دار بودن خانما،اكثرا تو تاپيكايي با اين موضوع دعوا ميشه اونايي كه شاعلن فكر ميكنن خانماي خانه دار بدبخت و تو سري خورن 

اونايي هم كه خانه دارن فكر ميكنن خانماي شاغل از رو ناچاري دارن كار ميكنن

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
2706