2733
2739
عنوان

لطفا بگین تصمیمم درسته یا از رو احساساته...

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 39 پست
درسته آرا جون اینم ب شوشو گوشزد کردم ک اول شرایطو قبول میکنن بعد میزنن زیرش تازه معترض میشن پولشو میگیرینو این حرفا آخه یک دلیل دیگه ک نوشتم سهم مادر مال کسیه ک نگهش داره این بود ک اونا خودشون شرایطو قبول کنن و شااید ب خاطر پولشم شده قبول کنن جمعش کنن بخدا همیشه آرامش برا من مهنتر بوده تو زندگی تا آسایش(پول)
خوش تر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
درسته آرا جون اینم ب شوشو گوشزد کردم ک اول شرایطو قبول میکنن بعد میزنن زیرش تازه معترض میشن پولشو میگیرینو این حرفا آخه یک دلیل دیگه ک نوشتم سهم مادر مال کسیه ک نگهش داره این بود ک اونا خودشون شرایطو قبول کنن و شااید ب خاطر پولشم شده قبول کنن جمعش کنن بخدا همیشه آرامش برا من مهنتر بوده تو زندگی تا آسایش(پول)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهره عوضی رو اعصابه همش ب شوهرم میگه فلان دوستم مادرشوهرشو جمع نکرد و کلا ازش بدش میومد آخرم شوهرش, تحملش کم شد ی زن دیگه گرف الان زن دومه دور مادرشوهره میچرخه ....والا سکوت کردم اما خیلی لجمو در اورد..اه زنیکه بی سواد فضول...ب شوهرم گفتم یادته وقتی عقد کردیم همش این خواهرت تو گوشت میخوند دانشگاه منبع فساد و بی حیایه خودتم ک تو همون دانشگا بودی میدونستی داره تحریکت میکنه ک مت دیگه نرم دانشگا حالام مث همون موقع داره چرت میگه قسمش دادم حرفاش روش تاثیر نذاره البته شوهرم میدونه ک من واقعا جزخوبی کاری نکردم....
2728
وای مهدا جون من با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم با یه خواهر شوهر مجرد. تازه پدر شوهرم هم زنده است. الان دیگه داره تحملشون برام خیلی خیلی مشکل میشه. چه برسه به اینکه بیاد بخواد خونه ما زندگی کنه خواهرانه و دلسوزانه توصیه میکنم هرگز هرگز هرگز این کارو نکنی
Lilypie First Birthday tickers
2738
ممنون میخک نقره ای من خواهر ندارم ولی الان احساس کردم تنها نیستم و واقعا دوستای دلسوز تر از خواهر هم پیدا میشه...بوس بوس خواهرای گلم