2737
2734
عنوان

خانوادم نمیزارن ازدواج کنیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 116 پست
اخه خالم گفت من ببینمش اگر خوب بود با مامانت صحبت میکنم 🥲

عقلت چی گف اون لحظه ؟😐چند سالته ؟ 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم سنت کمه یکم ادب بخرج بده من فک میکنم خدا هم بنده مودب بیشتر دوس داره.همه رو کردی دشمن خودت با زبون تند و تیزت. اینجوری پیش بری پسره بگیرتتم دوروزه با اوردنگی پرتت کرده بیرون.

همه چیز ب خونه ماشین نیس ببین سلامت روانش چجوره یهو از اینا نباشه بیرونش خوبه ولی تو خونه با بجون زنش بیفته بی اخلاق باشه تو خونه الکی بخاد بزنه فحش بده اینا خیلی مهمتره چون الان اگر زرنگ باشه و قشنگ سر کار بره و پس انداز کنین خیلی زود صاحب ی خونه وماشین معمولی میشین

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  
2728
فقط این وسط نفهمیدم چرا فتنه بودن حالتوفتی اون ک طرف توعه😂

نه طرف من نیست ..همیشه میگه طرف منه ولی نیست اولش گفت پسر خوبیه بعدش گفت نه یا یجوری به مامانم میگفت عروسش کن تا گند بالانیاورده انگار من خرابم :)

مامانم گفته اگر زنگ بزنن فوششون میدم🥲

با خنده به مامانت بگو اگه این کارو بکنی فکر میکنن بی ادبیم برای خودتون زشته....به مامانت بگو بذار بیان اخلاق و رفتار و خانوادش رو ببینین اگه خوب بودن که من خوشبخت میشم چی از این بهتر میخاین...اگرم بد بودن که باید بهم ثابت کنین بدن اونوقت خودم ردشون میکنم

2740

اینقدر خانوادت گیرن چطوری میرفتی‌پسررو‌میدیدی!؟

میگی‌حتی نمیزارن تنها جایی بری!

و اصلا نمیزاره از خونه بری‌بیرون...

مَـن‌اَگـرکـافَـرو،بـی‌دینُ،خَرابَـم«بـِه‌تـو‌چـِه»!؟
دخترم سنت کمه یکم ادب بخرج بده من فک میکنم خدا هم بنده مودب بیشتر دوس داره.همه رو کردی دشمن خودت با ...

من الان چه بی ادبی کردم ؟://// 

سلامت روانشم خوبه ...همه جوره امتحانش کردم الان یکساله باهاشم

2706