2733
2739
عنوان

خانوادم نمیزارن ازدواج کنیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 116 پست
میدونه خانوادم خوب نیستن  همون تو بیمارستانم فهمید بهش دروغ گفتم ... ولی بازم پشتمه

پیش مشاور برو مشاور خوب

مشهد کسی نمیشناسم وگرنه معرفی میکردم‌بهت

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی صد درصد سنت بر ازدواج اونم توو جامعه ی الان افتضاح پایینه 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2731
بعضی وقتا خودش می‌فهمه دیگه ...مثلا یسری مامانم از خونه بیرونم کرد همون موقع زنگ زد فهمید من دارم گر ...

چ خانواده ی خاص وعجیبی داری🙄

بعد این آقا تو رو اینجوری دید حس نمیکنی بعدها بهت طعنه بزنه. این مردا خیلی پیچیده آن. حواست باشه از چاله به چاهی حس میکنم

حتی لحن صحبت عموت ینی چی زیر ده تا... 

من تو عمرم کسی همچین حرفی بهم حتی درگوشی جرات نکرده بگه

ینی چی🙄🙄

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
مهم عقلمه  که از نظر خودم و دوست پسر کامله :) و این یک تصمیمه که گرفته شده

خوشبخت باشی 

ولی زندگی شوخی نیست حواست باشه من تو 36 سالگی وکلی تجربه ی تلخ وشیرین یک دختر 18 ساله رو هرگز مناسب ازدواج نمیبینم خودم 22 ازدواج کردم ومیگم ای کا‌شش تا 30 سالگي صبر کرده بودم با پختگی ازدواج کرده بودم.

2740
متاسفانه خانوادم به خودشون اجازه میدن هرچیزی و بگن و من باید خفه باشم

آقا چند سالشه؟ 

ببین فدات شم تو باید خودتو اصلاح کنی . سوال برات پیش میاد از چه نظر؟ خوب عزیز دل زندگی توعه به کسی ربطی نداره باید طوری رفتار کنی در تمامی مراحل زندگیت که ۱.بُرَنده باشی ۲. طوری رفتار کنی که کسی ازکارات سر در نیاره به موقع بری و بیای خوب بخوری و بپوشی عادی باشی ۳. اصلا با رفتار هات و صحبتات و همچنین حرکاتت اجازه دخالت کسی در زندگیت حتی پدر و مادرتم ندی.

زندگی یکباره و حتی یک ثانیشم برای ادم تکرار نمیشه بنابراین برای همه چیز زندگیت بجنگ و اجازه دخالت و همدمی کسی در زندگیت رو نده ما انسان ها تنها به دنیا اومدیم تنها هم میمیریم پس برای خودت زندگی کن برای بار هزارم اجازه دخالت کسی به زندگیت رو حتی با مشکوک بودن رفتارت نده و برای همه اهدافت طوری بجنگ و پافشاری کن که موفق باش. مثل بزرگان رفتلر کن خوب بگو و خوب رفتار کن کمک کن سنگین باش . مطمئن باش موفق میشی . دورت بگردم عزیزی.