2737
2734
عنوان

لیسانس بگیرم بنظرتون؟؟؟

178 بازدید | 9 پست

بچه ها من الان شرایط درس و دانشگاه رو ندارم شوهرمم هزینه شو داره که میگه برات لیسانس بگیرم با پول خوب میشه بنظرتون؟

منظورم اینه بعدا لیسانسی که گرفتم به دردم میخوره؟

میدونید هزینه اش چقدر میشه تقریبا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

🙄 سوادش و نیاز داری

مدرک اسمی به چه درد میخوره آخه دختر😐

هرجا رفتی همینجوری بگو لیسانس دارم 😑🤭🤭

با قد ۱۷۰:وزن اولیه ۱۰۰😬وزن فعلی ۷۰😍وزن هدف ۶۵ 🤤  همین الانم بدنم عالی و بی نقصه اما من همیشه بهترین و میخوام و تا آبان میرسم بهش💪🥹 به امید دیدن وزن هدف رو ترازو🥳🥳🥳
آخه الان من نمیتونم دوباره برم دانشگاه.

میخای با این لیسانس چیکار کنی؟

برای شغل که نمییتونی ازش استفاده کنی

برای ادامه تحصیل هم نمیتونی

اگه فقط میخای مدرکشُ داشته باشی و بگی لیسانس داری خب همینجوری هم بگو لیسانس داری.

اون پولی که قراره باهاش لیسانس بخری خرج خودت کن

شرایط دانشگاه رفتنو ندارم آخه

فقط داشتن اسم لیسانس چه فایده خواهر ....میخوای ب کسی پزش رو بدی گلم ....چند تا کتاب خوب بگیر بخون ب معلوماتت اضافه بشه فردا پس فردا بچه دار شدی خیلی چیزهای خوب بهش یاد بدی

خدایا توبساز ....توبسازی قشنگه❤❤❤
2738
آخه الان من نمیتونم دوباره برم دانشگاه.

صرف مدرک داشتن که آدم باسواد نمیشه عزیرم.

دانشگاه رفتن و پای صحبت چهار تا استاد نشستن تقویت روابط اجتماعی تقویت اعتماد به نفس و در آخر دانشی که از بابت درس خوندن پیدا میکنی مهمه.

وقتی هیچ کدوم از اینها نباشه مدرک میخوای چیکار؟حتی نمیتونی باهاش سرکار بری.چون دو تا سوال ازت بپرسن لو میری.