2737
2739
عنوان

مادرشوهر

281 بازدید | 31 پست

خسته شدم از حسادت هاش 

نامزدم گفته بود مادرش حسوده . من ساده گذشتم 

چندین بار حس کردم ولی نادیده گرفتم 

اما الان واقعا خستم . اصلا پیش مادرش  نباید کنارش بنشینم 

و محبت کنم . خشک و خالی هم ب چشم های خانم میاد . 

نامزدم خودش همش میاد سمتم و ابراز میکنه جلو اون . من کمی خجالت می کشیدم اوایل . اما الان برای این ک پیش مادرش عادی شه  اجازه میدم . 

من حتی یبارم حسادت نکدم . چون میدونم مادرشه و حق ب گردنش داره و هیچوقت نخاستم جداشون کنم یا حسادت کنه .

اسم نامزدم ب اسم کوچیکش بود الان رفته فلان سیو کرده ب چشمم نمیاد ولی میخاد نشونم بده . سر هرچیزی با من بحث همراه با خنده و شوخی میکنه . ک نباید پسرمو ازمون جدا کنی . میره بغلش حتی :_.  پسرش متوجه هست ک عفریتس . در ضمن بگم مادرش از نظز همه سنگدل و بدخلقه . 

ناراحتم از این ک  همش نامزدم میگ  اون حسوده . خب چکارکنم ک حسوده . مگ افتادم بغلش و ماچش کردم ک بخاد حسادت کنه . واقعا ازش تنفر برداشتم هم خودش هم مادرش . 

همه میگن باید ازش دوری کنی وگرن زندگیتو نابود میکنه . پسرش پشتشه . حتی یکبار هم بد منو جایی گفته بود دلم خ شکست . من حتی  بعد از این مسایل بهش زنگ نزدم . احوالات فقط پیام . من دلم جنگ و بحث نمیخواد ارامش میخواد . 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
ازدواج کنم
1
25%
نکنم
3
75%

مادرشو میخای نامزدتتتت بنداز چاه توالت یا دم در!؟واقعا راست گفتن ی اسایشگاه باهزارتا سرباز میشه اداره کرد ی خونه با دوتا زن نمیشه

بابا شل کن کوتاه بیا سنی از مادر شوهرت گذشته منم دارم نمونش 

زمان اینا مثه الان نبوده

توقع داری مادرشو چ کنه مادرشه مادررررر شیر شبشو داده بیناریش کنار بوده

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  
مادرشه میخای نامزدتتتت بنداز چاه توالت یا دم در!؟واقعا راست گفتن ی اسایشگاه باهزارتا سرباز میشه ادار ...

چه بی منطق!!!!

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری ناراحت بشی مادرش انقد فسیل مغزه که هنوز تو دوران جاهلیت مونده

حرفای مزخرف چیه که پسرمو ازم جدا نکنی مگ عشق مادر و همسر یکیه ! 

جای هیچکدومو با اون یکی نمیشه پر کرد 

مادر شوهرت نیاز به مشاوره داره با این اعتقاداتش   😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
مادرشو میخای نامزدتتتت بنداز چاه توالت یا دم در!؟واقعا راست گفتن ی اسایشگاه باهزارتا سرباز میشه ادار ...

شما دقیقا عین مادرشوهری هستید ک از عروسش بهش بد رسیده .

لطف کن از اول بخون شاید درک کنی که بعید میدونم . 

واقعا  یکم پیش خودتون فکر کردید ؟

حق داری ناراحت بشی مادرش انقد فسیل مغزه که هنوز تو دوران جاهلیت مونده حرفای مزخرف چیه که پسرمو ا ...

من تو شوک هستم ک چرا حسادت 

چراهمه میگن  از مادرسوهرت دوری کن 

یبار هم جعبه ای رو بشون دادم محکم تو دستشون گذاشتم 

ب نامزدم گف عصبانی بود . بهم بی احترامی کرد 

من شاخ دراوردم

اونوقت این عفریته خودش شوهر نداره؟ عفریته ی منم همین قد حسوده، یبار شوهرم جلوش به من گف عزیزدلم،چشماش سه متر گشاد شد از حسادت، این اواخرم مرتب داش میرف بغل شوهرم ،باهاشون قط رابطه کردم که این چیزای چندش آورو نبینم...خودشم شوهر خیییلی خوبی داره عفریته

2740
من تو شوک هستم ک چرا حسادت  چراهمه میگن  از مادرسوهرت دوری کن  یبار هم جعبه ای رو ب ...

مریضه والا سلامت روحی ندارع با این رفتاراش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی بی منطق حرف زد....اینا اونایین خودشونم مادرشوهر بشن همین شکلین...مادرشه خودش شوهر داره،بره ...

دقیقا همینو بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو شوک هستم ک چرا حسادت  چراهمه میگن  از مادرسوهرت دوری کن  یبار هم جعبه ای رو ب ...

از یه طرف میگی نامزدم بهم جلو مادرش محبت میکنه،از ی طرف میگی پشت مادرشه، آخر کدومش؟

اونوقت این عفریته خودش شوهر نداره؟ عفریته ی منم همین قد حسوده، یبار شوهرم جلوش به من گف عزیزدلم،چشما ...

داره ‌ . شوهرش ساکته ولی طرف اونه . چون  دختر ندارن مادره براشون خواهریم کرده . پسرا رو سمت خودش می کشونه‌ . ازشون پول میگیره .درحالی ک خودش داره . خیلی خسیسه . انگار به من حسادت میکنه 

من واقعا تحمل این چیزا رو ندارم ‌ ب جایی رسیده از نامزدمم دل کندم . مادرش تو جمعی ب شوخی گفته من از عروس شانس نیوردم 

اخهعفریته مگ من چکارت کردم .

واقعا توام مث منی . مراقب خودت باش مث من نشی

از یه طرف میگی نامزدم بهم جلو مادرش محبت میکنه،از ی طرف میگی پشت مادرشه، آخر کدومش؟

یعنی اگ بگم مادرت اینو گف 

اینو کرد . عصبانی میشه . 

ولی چ کنم ب کی بگم ک اذیتم میکنه خودشم ک با چشاش میبینه .

بعضی وقتاهم دلش میسوزه 

مادره ایقد گفته ک مریضم و میمیرم ک همه رو خام خودش کرده 

داره ‌ . شوهرش ساکته ولی طرف اونه . چون  دختر ندارن مادره براشون خواهریم کرده . پسرا رو سمت خود ...

شدم دیگه، هم از شوهرم بدم میاد،هم از ننش، باهاشونم قط رابطه کردم که این اداهاشو نبینم، این اواخرم میرف بغل شوهرم.... خدا ازش نگذره که زندگیمو ازم گرفت