2737
2734

رویای خیس چشمانت

با افتخار آرمی هستم❤یه دختر هفت ساله دارم که عاشق بی تی اس و من اینجوری تربیتش کردم همه میگفتن گناهه تربیت دخترت خراب میشه...اما من گوش نکردم گذاشتم خودش علاقشو انتخاب کنه دخترم الان عاشق کوکی هستش....بعضی وقت ها با هم میشینیم انیمه هایی که مناسب سنش هستند رو نگاه می کنیم بعضی وقتا باهم چالش میگیریم بعضی وقت ها هم گند میزنیم به آشپزخونه و چند تا چیز و باهم مخلوط می کنیم و یه ترکیب سمی به وجود میاریم تازه هر چهارشنبه مسابقه مد داریم من اینجور مادری هستم شاید تربیت من واستون بد باشه ولی من نمیتونم بچمو افسرده بار بیارم مثل خودم...خواب بودم بیدار شدم خسته بودم شاداب شدم گریه کردم....کردم‌...کردم انگار که درست نمی‌شود!!!!مشترک گرامی این کاربر غمگین است به حرف هایش توجه نکنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی مرسی بابت تاپیکت

منم خیلی رمان دوست دارم،پی دی افی باشه بشه دانلود کرد

بامراما هرکی اسم رمان گفت منم لایک کنه😁💓

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2740

رمام ادم دزدی به بهانه عشق 

عالیه این همه رمام خوندم هیج رمانی مثلش نیست 

دیدم امضامو دزدیدین منم اثر انگشت زدم حالا ببینم چیکار میکنیم برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون 😍🌹❤

رمان همخونه قشنگه ؟ بخونم ؟ 

داستانش چیه ؟

از این رمان  آبکی ها نیست که ایشالله؟

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
اسی مرسی بابت تاپیکت منم خیلی رمان دوست دارم،پی دی افی باشه بشه دانلود کرد بامراما هرکی اسم رمان گ ...

تو تلگرام یکی دوتا کانال هست که پر از رمانای درجه یک و عالیه.اونجا عضو بشو

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi
رمان همخونه قشنگه ؟ بخونم ؟  داستانش چیه ؟ از این رمان  آبکی ها نیست که ایشالله؟

یه رمان قدیمیه.ولی قشنگه

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi