2733
2739

چه قدر این سبک رمانا چندشن 

پر از بیمار روانی سادیسمی و کودک همسری

برای وقت خودت احترام بزار جای خوندن چرندیاتی که حاصل یه ذهن مریضن چند تا کتاب خوب بخون 💚

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج من (  لیلا )

قتل کیارش ( مژگان زارع )

بامداد خمار

شب سراب

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
2728
آبکیه

پس صد درصد بزارم کنار ؟

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜

معجزه دریا 

نامشروع 

شروق 

عشق و سنگ 

دالیت 

شروع دیوانگی 

دفترخاطرات نازگل 

قشاع 

ازدواج توتیا 

اغواگر 

تب داغ هوس 

همشون قشنگن از نظر من

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
تو تلگرام یکی دوتا کانال هست که پر از رمانای درجه یک و عالیه.اونجا عضو بشو

تلگرامم چند وقته حتی  با قندشکن هم بالا نمیاد😪

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2740
اسی مرسی بابت تاپیکت منم خیلی رمان دوست دارم،پی دی افی باشه بشه دانلود کرد بامراما هرکی اسم رمان گ ...

میگم اینا که من خوندم محشره از این رمان چرت های ازدواج اجباری طنز و آبکی نیست همه شون با قلم قوی هست 

اعدام یاانتقام 

ماه دل 

منجی شیطان 

بن بست ۱۷ 

بغض محیا 

آفرین 

سفر به دیار عشق 

تقابل 

آبرویم را پس بده 

اسطوره 

این مرد امشب می‌میرد

پشتم باش 

آوای جنون 

آلاله های زرد 

غربت تنهایی 

اریکا 

دست های تو تصمیم بود

توماژ

تژگاه 

فیزیل تئل 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
میگم اینا که من خوندم محشره از این رمان چرت های ازدواج اجباری طنز و آبکی نیست همه شون با قلم قوی هست ...

اسطوره عالیه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
میگم اینا که من خوندم محشره از این رمان چرت های ازدواج اجباری طنز و آبکی نیست همه شون با قلم قوی هست ...

بیشترشون رو خوندم من