2737
2739
عنوان

کوتاهی طول سرویکس

510 بازدید | 8 پست

دوستان کسی از مراقبتهای بعد از پساری با طول سرویکس ۲۷ در هفته بیستم بارداری مطلع هست راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم..

مولا اینکه استراحت مطلق میخاد یا نسبی میتونی کارای خودت و خونه رو کم و بیش انجام بدی؟ 

و اگر کارمند باشی در حد ۲-۳ ساعت روزانه سرکار بری؟

یا اینکه رابطه جنسی در چه حدی میتونی داشته باشه مثلا هسته‌ای یکبار ؟ 

کلا استراحتاش به چه صورتیه ؟

مت سرکلاژ بودم فکر کنم با پساری فرق داره 

رابطع جنسی کلا ممنوع بود 

استراحت من هم مطلق بود 

یعنی هیچ کاری نباید میکردم 

ولی خب بعضی دوستان بود کارای شخصی خودشون رو انجام میدادن یا اشنامون سرکار هم میرفت 

باید از دکارت بپرسی ببینی نظرش چیه 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مت سرکلاژ بودم فکر کنم با پساری فرق داره  رابطع جنسی کلا ممنوع بود  استراحت من هم مطلق ب ...

دکترم اونقدر گاو که انگار از دماغ فیل افتاده اصلا راهنمایی نمیکنه تو این شرایط حساس مامانا تو بارداری اصلا حواب نمیده بچه ها یه دکتر خوب تو تهران مبشناسین

2731
مت سرکلاژ بودم فکر کنم با پساری فرق داره  رابطع جنسی کلا ممنوع بود  استراحت من هم مطلق ب ...

شما طول سرویکس‌تون چند بود ؟ الان هنوز باردارین یا زایمان کردین ؟ طول سرویکس با استراحت بالا هم میره 

من سونو شکمی انجام دادم طول سرویکس زده بود ۲۷/۵ بنظرتون واژینال دقیق‌تره معمولا بالاتر میزنه یا پایینتر میزنه ؟  سونو واژینا خطر نداره واسه کسایی مه طول سرویکسشون کمه میترسم خونریزی بهم بده

شما طول سرویکس‌تون چند بود ؟ الان هنوز باردارین یا زایمان کردین ؟ طول سرویکس با استراحت بالا هم میره ...

من هفته ۱۲ 

۳۰ بود 

بارداری دوقلو 

من حتی بالا رفتن پله هم ممنوع کرد دکتر 

کلا خونه مادرم بود 

اگه حالت خوبه درد نداری کارای شخصیت رو انجام بده 

من همش درد پریود داشتم 

امپول و شیاف هم اگه بهت ندادن حتما یه دکتر برو بهت بده 

من تهران نیستم شهرستانم 

من سونو شکمی انجام دادم طول سرویکس زده بود ۲۷/۵ بنظرتون واژینال دقیق‌تره معمولا بالاتر میزنه یا پایی ...

نظر دکتر مهمه بعضیا تا اخر سونو واژینال انجام میدن برای سرویکس 

ولی من از بعد سرکلاژ هیچ سونویی برای سرویکس دکتر ننوشت 

گفت فقط استراحت کن و دونستن سرویکس کاری برات نمیکنه فقط استراحت و دارو و امپول رو استفاده کن 

2740