2752
2734
عنوان

شوهرم همش میگه چیه😅عکس پست اول

842 بازدید | 48 پست

بنظرتون جنسیت نی نیم چیه جفتم خلفی هس

12هفتمه طول سرویکسم32خیلی پایینه؟برام دعاااکنیدلطفاااا

میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستین..💗تازه عروس  نظراتتون برام قابل احترامه  

برامون هیچ فرقی نداره سالم وصالح باشه ان شاءالله یه کوچولوپسمل بیشتردوست دارم نی نی اولمه

ان تی احتمال دختردادع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برامون هیچ فرقی نداره سالم وصالح باشه ان شاءالله یه کوچولوپسمل بیشتردوست دارم نی نی اولمه ان تی احت ...

درست گفته ان تی مگر اینکه جای معتبر نرفته باشی یا اینکه وزن بچت کم باشه مشخص نباشه 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
میگن از روسروگردن وجمجمه میشه تشخیص داد اکثرخلفی هاپسرن صحت داره؟

من خلفی هستم و.دختر باردارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
درست گفته ان تی مگر اینکه جای معتبر نرفته باشی یا اینکه وزن بچت کم باشه مشخص نباشه 

آخه خیلیاااتوسایت میگن دخمل امکان خطاداره تو ان تی

ان شا الله سالم.  صالح بیاد بغلتون 💐

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706