2737
2739
عنوان

6ساله تو همسایگی مادرشوهرم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم هم می‌دونه اخلاق مادر و پدرش و ولی نمیدونم چرا کاری نمیکنه چطوری راضیش کنم

مردا اصولا کارای مادر خودشونو نمیبینن.

بگو دیگه نمیتونم تحمل کنم. بشین جلوش گریه کن🥲

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
حرف شمام درسته البته اینجوری هم سخته انشاالله زودترمستقل بشی

آرزومه ♥️

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2731
مردا اصولا کارای مادر خودشونو نمیبینن. بگو دیگه نمیتونم تحمل کنم. بشین جلوش گریه کن🥲

شاید باورت نشه ولی بعضی وقتها دوتامون هم از دست خانوادش گریه میکنیم ولی شوهرم باز رهاشون نمیکنه 

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
مگه همش تو کوچه ان ک بفهمن مهمون برات میاد؟ 

منم هم درد هستم با اسی انقدر میان خونم که هر کی بخواد بیاد یا هر جا برم با خبر میشن

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2740
بعد ۹ سال زندگی طبقه پایین مادر شوهر امشب اولین شبیه که توی خونه مستقلم خوابیدم حست رو درک میکنم چون ...

خدا به زندگیت آرامش بده🌹♥️

عزیزم چه سخته ولی حتی اگه خونتونم عوض کنین باز دخالت خواهند کرد خودت باید جلو دخالتاشونو بگیری

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
۱۲ ساله که پاشون روی حلق منه، حالا به اشکال دیگه، نمیدونی بچه دار بشی چه مصیبتی هست برات

والا یه دختر 4ساله دارم همش میاد وسط تربیت بچه نظر میده 

بعد ۹ سال زندگی طبقه پایین مادر شوهر امشب اولین شبیه که توی خونه مستقلم خوابیدم حست رو درک میکنم چون ...

من دو سه سال پیشاین حستو داشتم اولین شبی که تو خونه جدا و خونه خودم خوابیدم باورم نمیشد انگار از جهنم بیرون اومده بودم حالا مادر شوهر من جزو خوباستا ولی خب بازم مادر شوهر بازی در میاورد الان خیلی ازشون دورم هفته ای یکبار همو میبینیم و به شدت خدارو شاکرم من ۱۱ سال کنارشون بودم 

ایشالا استارتر هم به زودی جدا شه 

من نامزدم هنوز همسرم داره خونه رو میسازه طبقه پایین خونه مامانش  اینجوری که شما گفتی ترسیدم🥲

خدا کنه برا شما مثل ما نباشه همش کشیک میدن ببینن شوهرم چی خریده که بلافاصله بعدش بیان بگن فلان چیزو نداریم ببرن 😵

2706