2733
2739
عنوان

6ساله تو همسایگی مادرشوهرم🥺

1426 بازدید | 65 پست

راه و بی راه میان خونم ..دخالت میکنن و هزار تا مشکل دیگه شغل همسرم خوبه ..وضع مالی مون هم خوبه می‌تونه مسکن جدا تهیه کنه ولی نمیکنه وقتی میگم بهش میگه صبر کن می‌خوام زمینمون رو بسازم یا صبر کن خونمون رو تحویل بدن تکلیفش معلوم نیست با خودش ! دیگه نمیتونم تحمل کنم...حتی نمیتونم یه مهمون دعوت کنم بدون اینکه اینها بفهمند ،حتی ...

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه چهار راه فاصله داریم اما مادر شوهرم اهل رفت و آمد نیست اما دوست داره زیاد بریم هفته‌ای یکی دوبار میریم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2731
مگه همش تو کوچه ان ک بفهمن مهمون برات میاد؟ 

معلومه مادرشوهر فضول ندیدی تو عمرت

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2740

عزیزم اصلا به اونا مربوط نمیشه مهمونای شما اصلا شما هرشب مهمون دعوت کنی بازم ربطی به اونا نداره زیاد رو ندید و سرخم‌نکنید جلو اینجور ادما دخالت کردن جواب بدید چون هر بزرگتری باید احترام‌خودشو نگه داره 

مگه همش تو کوچه ان ک بفهمن مهمون برات میاد؟ 

از بس میرن و میان ‍! در حیاطمون مشترکه🥴

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

خواهربنده خدای من ۲۲سال بایه مادرشوهرعفریته همسایه بود ک حتی موقع ظرف شستن خودش میومد ظرفشوروریکاهم میبرد الان خودش مرده ولی ۶تا عفریته مثل خودش بجامونده نمیدونم اینموقعها خداکجاست فقط بلده دهن مارو سرویس کنه

2706