2733
2734
عنوان

میکرو بلیدینگ کیا تجربه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 65 پست
اصلا فرمشو هم بد زده صاف و بدون هیچ قوس ک حالتی من ابروهای خودم خیلی بهتر بود ...من دلم میخواد هرچه ...

میتوتی درست کنی اونارو تو ترمیم بعد 

نه برو کامل نمیره پاک نمیشه اونجوری بدتره

جای خوب رفتی؟

میتوتی درست کنی اونارو تو ترمیم بعد  نه برو کامل نمیره پاک نمیشه اونجوری بدتره جای خوب ...

جای خوب ک والا اره بنظرم ...ولی اصلا زمین تا اسمون فرق داره با ابروهایی ک تو پیجش بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتوتی درست کنی اونارو تو ترمیم بعد  نه برو کامل نمیره پاک نمیشه اونجوری بدتره جای خوب ...

اخه ترمیج برم دکباره پررنگ میکنه و بنظرم وقتی سلیقه نداره تا اخرش بد میزنه دیگه ...

در خواست دوستیمو قبول میکنید براتون بفرستم عکس ابرومو راهنماییم کنید ؟

ابروهای خودم معمولی هس مثلا تاجش یکم کم پشت بود ولی با مداد عالییی میشد ولی الان زده داعون کرده فرم ...

دقیقا برای منم تاجش کم پشت بود ولی من خیلی راضی بودم ی جا که میخواستیم بریم باید کلی وقت میزاشتم تا ابروهامو بکشم ولی الان راحتم با اینک ریخته از قبلش بهتره شمام فعلا مشخص نمیکنه شش روز زمان کمیه تا بفعمی چه فرمی شده باید بگذره تا حاالتش مشخص بشع

2731
این عکس ک ازتون گذاشته قبل از اون رنگی هستوک میریزن روی ابرو ؟؟؟ ممکنه الان عکس بدید ؟

نه عکس نهایی بود اخر کار که بعدش پاشدم اومدم ورم داشت تا چهار روز بعد ورمش خوابید و خیلی خیلی تیره شد به حدی که نه فرمش رو دوست داشتم نه رنگش رو ولی الان دوسش دارم کلا ریخت همش رنگش کلا برگشت و دیگه سیاه ذغالی نبود عین اون پونزده روز اول میفرستم الان

امضا چی ؟ مگه من سلبریتیم ؟ 
2706