2737
2734
عنوان

میکرو بلیدینگ کیا تجربه دارن

2679 بازدید | 65 پست

من ۶ روزه میکرو ابرو کردم ..ابرواام بسترش معمولی بود نه زیاد پهن و نا زیاد باریک ‌..رنگ ابروهامم خرمایی ...اینقدر بهش تاکید کردم طزیعی باشه ...ولی اصلا راضی نیستم انگار زعال کشیده روی ابروهام پررنگ و باریک و خطوط پشت هم ...الان چاره چیه ؟اصلا بهتر میشه ؟تو فکر ریمو هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم انجام دادم اوایل خیلی تیره بود به مرور کم رنگ شد الان که چن ماهه میگذره بیشترش رفته خیلی ک ...

شما ترمیم ماه بعدش رو هم رفتید ؟

بعد چند روز میریزه ؟من دوست ندارم ترمیم برم تا همش بره خیلی بد شده ابروهام 

2738
شما ترمیم ماه بعدش رو هم رفتید ؟ بعد چند روز میریزه ؟من دوست ندارم ترمیم برم تا همش بره خیلی بد شده ...

من چون تیروئید داشتم خیلی زود ریخت مجبور شدم دو دفعه برم ترمیم شما ابروهاتون پره؟ 

همش نه ولی اون تیرگی غیر طبیعی اش میریزه بعد ترمیم دوم شکل و رنگ اصلیش مشخص میشه

اصلا فرمشو هم بد زده صاف و بدون هیچ قوس ک حالتی من ابروهای خودم خیلی بهتر بود ...من دلم میخواد هرچه زودتر بره ...ترمیم نرم خوبه ؟

من چون تیروئید داشتم خیلی زود ریخت مجبور شدم دو دفعه برم ترمیم شما ابروهاتون پره؟ 

ابروهای خودم معمولی هس مثلا تاجش یکم کم پشت بود ولی با مداد عالییی میشد ولی الان زده داعون کرده فرم ابرومو