2737
2739
عنوان

میکرو بلیدینگ کیا تجربه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوب شده من لینطور نمیشه خیلی داعون فزمش

منم اونروزا که اولش بود میخواستم برم ریمو ولی وقتی ریخت خوشم اومد نگران نباش دستکاریش اصلا نکن بذار مراحل پوست ریزی طی بشه بعد خواستی ریموو کن

امضا چی ؟ مگه من سلبریتیم ؟ 

وای من پارسال همین موقع حال شما رو داشتم.تایپیکم هست.....داغون شدم .من صورتم خیلی ظریف هست و کلا بی بی فیسم بعد این دوتا ابرو سیاه کلفت زشت برا من درست کرد اصلا نمیمومد...حتی رفتم تاجش  رو لیزر هم کردم ولی قرمز شد....ولی بعد یکسال برای من تازه جا افتاده انگار ابرو خودمه ولی خیلی کمرنگ هم نشده....به نظرم نرو ترمیم من هی میرفتم این هی پررنگ تر میکرد

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خیلیییی خوبه واسه من گریت میگیره

بذار پوستا بریزه بعد اصل کار معلوم میشه من اصلا راضی نبودم الان عاشقشونم نخواستی لیزر کن یا اینهمه روش ریموو و بعد برو پیش یه ادم مطمئن 

منم اونروزا که اولش بود میخواستم برم ریمو ولی وقتی ریخت خوشم اومد نگران نباش دستکاریش اصلا نکن بذار ...

نه واسه شما معلومه حرفه ای بوده همون حالت بدش هم قشنگ خطوطش

واسه منو تو قاب ی قاب مشکی زغالی ..

2740
ینی دیگه ترمیم نرم ؟اخه خیلی فرنش ناجوره

خوبه که.....باز یه حالتی داره مال منو صاف زده خیلی بده بخدا....دیگه باهاش کنار اومدم خودم با کرم‌پودر درستش میکنم.به نظرم نرو دیگه ترمیم منم اشتباه کردم رفتم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه که.....باز یه حالتی داره مال منو صاف زده خیلی بده بخدا....دیگه باهاش کنار اومدم خودم با کرم‌پود ...

اها نمیرم ترمیم دیگه باز بد تر پررنگ نکنه ..چرا ریمو نمیری برو تا کامل بره

ببین عکس فرستادم عزیزم ... برداشته خطوط یک اندازه پشت هم توی ابروم کار کرده  ابرو باریک تر نش ...

خودتون ابروی باریک خواستین؟ چون معمولا ابروهای باریک توی همین حالت در میاد میکروشون من دوستمم میگرو کرد اون باریک دوست داشت فقط کمی تو لاین ابروی خودش پر بشه در همین حد فقط جاهای خالی ابروشو پر کرد براش و تقریبا عین ابروی شما شد بببینید این ابرو الان سبکش با ابروی من فرق داره هم باریکه هم طول تارها کوتاهه و رو بیس ابروی خودتون زده اگر تارها رو بلند تر میکشید از کادر مو دار ابروتون و اندازه تارای ایستاده ابروتون میزد بیرون و اونجوری اصلا خوب نمیشد چون حالت سه بعدی کار کاملا مصنوعی میشد 

خودتون ابروی باریک خواستین؟ چون معمولا ابروهای باریک توی همین حالت در میاد میکروشون من دوستمم میگرو ...

من ابروی باریک نخواستم ابروهای خودم خیلی پهن تر و بهتر بود ...من گفتم از خط ابروم نزنه بیرون ولی انگار دست ی پچه چهارساله مداد دادی خط بکشه ..تاج ابروم رو ببین چ مصنوعی و صافه ...خیلس داعون کار کرد ...

بنظرتون ممکنه تا فاصله ی ترمیم بریزه بیشترش ؟این الان واسهدامشب و ۶ روز میگذره 

2706