2737
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87106 بازدید | 389 پست
اگر نمیگی من اون کاربرم باید بگم همشون ینفر بودنا😅🤭 ارام داوودین حالا شما کوتاه بیا زشته عز ...

اخه روانیه یبار ریپلای کرد جوابشو دادم

دوباره همونو ریپلای کرد 😂😂😂😂فک کردم یکی دیگست معمولا دوبار ریپ نمیزنن قشنگ دار میسوزه

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما هیچ ایرادی نداری اگه دوست داشتی به خودت برس نخواستی نه ولی مطمئنم هیچ ایرادی نداری ،شوهرتون مشکل داره بی ادب و ببخشید بیشعوره ،اگه صورتت جوش داره میتونه بگه پوستت جوش ریخته برو دکتر بهترشه یا بگه موهاتو سعی کن بلند کن من اونجوری دوست دارم،وقتی مثل عوضیا دنبال ایراد میگرده تا به زبون بیاره و تحقیر کنه شما خودتو مثل حوری هم بکنی باز فرقی نمیکنه

2728
اره بابا خیلی زیاد گف دماغ دختر عموم دو هفته پیس عمل کرد ۱۵تومن ناخن هم همسایمون میکاره همه مشتریاش ...

خب چه دکتری رفته 

شانس اورده دختر عموتون یکم صبرکنه ایشالا مشکلی براس پیش نیاد 

برای ناخن هم اختلاف نهایتا ۷۰ تومنه اونم میگید همسایتون 

مژه هم من ۷۰۰ کار مژه کار سالن رو گفتم نه خوده مدیر اون بالای ۱ میلیونه

اخه روانیه یبار ریپلای کرد جوابشو دادم دوباره همونو ریپلای کرد 😂😂😂😂فک کردم یکی دیگست معمولا دوب ...

اخه اون بنده خدا چیزی نگفت.. حرف حق زد اینکه زن برده نیست و چون دیدم ینفرو ریپلای کردن بخاطراینکه گفته بود لابد استارتر جلوی شوهرش از خودش ایراد گرفته که شوهرش اینطوری گفته.... ایشونم گفتن اگر ایراد هم گرفته باشه حق نداره اینجوری حرف بزنه

یه مدت شب زود بخواب قندو شکر و مواد نگهدارنده دار نخور 

مواد غذایی سودا زا نخور کبدت باید پاکسازی بشه 

۴۰ روز ناشتا سرکه انگبین بخور

عرق شاهطره و کاسنی هم خیلی خوبه

کاربر سال ۹۴ هستم    
اخه پول نباشه چطوری برسه به خودش  الان کراتین پیش شخص معتبر بری که فردا بدبخت نشی و موهات نریز ...

همه چی و درست گفتی ب جز لیزر 

لیزر نهایتا ۱تومنه حتی بهترین جاها

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
اینا قیمتایی که پرسیدم بخداااا دروغم اخه برای چیه اسما رو گرفتم برید بپرسید  برای مو رنگ و کرا ...

کامپوزیتم من بهترین مرکز پرسیدم 2500 

بقیه رو ولی درست گفتی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

باید بگم دراینکه شوهرت بیشعوره شک نکن ولی بجا غصه برو پولاشو خرج خودت کن نگران نباش راه روش جدید کلی هست ب خودت برس زیباتر تر میشی اما دیگه محل سگش نده

نه فرشته ام نه شیطان..
کامپوزیت ارزونه اون لمینیته که گرونه لایت ۸میلیون؟! یکم نرخش تنده لیزر هم زیر ۱تومن رفتم بقیشون ت ...

کامپوزیت من خودم سال ۱۴۰۰ کردم واحدی ۱۳۰۰ 

الان زنگ زدم برای فک پایین گفت واحدی ۴ تومن 

همینجوری موندم 

برای مو هم واقعا همنه بستگی به سالن داره و جای معتبر 

لیزر هم الان مراکز معروف جلسه ای ۲ تومن شده 

نه امپول نمیدن ولی قرصشو میدن‌ اونم خوبه. اگر هم کیست داری باید رژیم  طولانی بگیری و‌ورزش کنی خ ...

واقعا... کجای نی نی سایته... آره میدونم قرصشو میدن ولی امپولشو دوس دارم نمیدن واقعا؟ 😔

1۹.  بهمن ماهی ام. 
برای چی با اینا بحث میکنی عزیزم

نمیدونی چرا بحث میکنه چون حالش خوب نیست

وگرنه اون کاربر ک حرف غیر منطقی نزد گفت اعتماد بنفست پایین لابد از خودت بد گفتی پیش همسرت اونم سواستفاده میکنه نگفت به خودت برس

دلیل نمیشه بیاد توهین کنه

میتونه جدا مودبانه مثل بقیه کاربرا نظرشو بزار

اگه تا این حدم درک ندارین ک کمک بکنین لااقل شعور داشته باشین سکوت کنین تاپیکو به جنجال و انحراف نکشونین

هرچند امثال شما نه ادب دارین نه شخصیت نه حق الناس حالیتونه

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2706