2733
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87102 بازدید | 389 پست
برای پوست زیر پوستی هم تاثیر داشت؟؟ بعد من شنیدم نباید هر روز یا هرشب لایه بردار بزنی در هفته دو یا ...

نه عزیزم این لایه برداری که من گرفتم مخصوص پوست های چربه با صابونه انتی اکنه پوست چرب و هرشب ازش استفاده میکنم پوستم هم نرم شده و جوش هامم ناپدید شدن من پیشونیم پر بود از جوش های زیر پوستی ولی الان دیگه خبری ازشون نیست و تنها مشکلم جوش های چونمه که موقع پریودی میزنم وگرنه لایه بردار برام عالی عمل میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا خصوصی بگم اینجا نمیخام اسم شهرمو بگم

گلم اگه تهران نیست جای دیگه نمیتونم بیام☹

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
@نی_نی_یارنامحسوس     لطفا تو تاپیکا رسیدگی کنین یه عده تا تاپیک پربازدید پیدا میکنن با ...

از تعداد پستاش معلومه خانوم نیست 😂

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2731
ولی از خانمها طرفداری کرده😐

زود باور نکنید اینجا هزار جور آدم هست 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

بچه ها اسی رفت خوابید چه خبرتونه ۴ صبح دارید باهم دعوا میکنید😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2738
کامپوزیت حالت ترمیمی داره و نهایتا فکرکنم ۲تومن بشه پارسال ۸۰۰بود ولی لمینیت پارسال واحدی ۲و۳۰۰ بود ...

لمینتو نمیدونم اما اینجا کامپوزیت واحدی 400 تومنم هست عزیزم

واسه کسایی که کوررنگی دارن رنگین کمون نباش😾🌈🦄🥀

دوست داداشم بچگی اینقد کچلش کرده بودن که موهاش در میومد نمیفتاد انگار برق گرفته بود موهاشو روی هوا بود سیخ سیخ برای شما هم اینجوریه منظورت؟

باید بری دکتر خوب و درمان ادامه بدی تا خوب بشه

برای پوست جوشدار کاسنی هم خوبه بخوری و ماسک مورد ‌خنکن

اره مطمئنم میده عزیزم  برای اطمینان خودت از ۱۱۸ شماره داروخونه شهرتون و بگیر زنگ بزن و بپرس

باید دقیق چی بگم به داروخانه.... بگم آمپول پروژسترون؟ دوز و این چیزا نمیپزسه؟ 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2706