2733
2739
عنوان

کیا بچه اشونو خودشون تنها بدون هیچ کمکی بزرگ کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 50 پست

منم دست تنها هستم.شاغل هم هستم .همسرم تا ۱۱ شب سرکاره..خیلی تحت فشارم.دخترم هم ماشاالله خیلی شلوغه ۱۷ ماهشه.گاهی واقعا کم میارم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه میترسم بچه من کلا خوابه اما میترسم میگم نکنه خفه سه نکنه من خوابم سنگین بشه گریه کنه  نشنو ...

😕😕😕 نه بابا چی میگی 

بخوابون به یه طرف اگه می‌ترسی خفه شه خدانکرده

خودت هم بخواب

2731
من خیلی اذیت شدم با این حال که میگفتن دکترم دکتر خوبیه اما نمی‌دونم ایراد از من بود یا دکترم بعد زای ...

خوب عمل به این بزرگی عوارض دعره دیگه، من فکر میکنم تو کلا تصورت از بدنیااومدن بچه یه چیزدیگه بود برای همین الان حساس شدی

من تا صبح بیدار میموندم   افسردگی دارم وخیلی عصبی

منم بخاطر بیخوابی و گریه های بچم افسردگی شدید گرفتم و حسابی عصبی.دیگه بخاطر همین اصلا بچه دوم دوسندارم. مادر باید خیلی صبر و حوصله داشته باشه برای بیخوابی ک من ندارم.من بیخوابی کلا سیستم مو بهم میریزه

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
منم پسرم خیلی اذیت کرد تا یکسالگیش فقط گریه های شدید میکرد شب و روز .کلا هر چی بچس از چشمم افتاد . ش ...

ولی فکرشو میکنم در آینده تنها بشه 

خیلی سخته 

هر چند برادر وخواهرهای همسرم اصلا باهم خوب نیستند وباهم دشمن هستند 

همسرم میگه اگه برادر و خواهر اینه میخوام اصلا وجود نداشته باشه 

2740

من دوتا شیره به شیره آوردم هیچوقت برا هیچکاریشون از کسی کمک نگرفتم حمامشون خودم میبردم مریضیشون خودم بودم البته شوهرمم کمکم میکرد ها منظورم از هیچکس خواهر و مادر و اینا بود حتی اولین حمام اولین بچه ام هم خودم بردمش ۲۴ سالم بودم مامانم به زور ۱۰ روز پیشم وایساد  بعده ۵ روز میخاست بره منم سزارینی بودم گفتم فقط وایسا برام غذا درست کن چون خودم همه کارای بچه رو میکردم

فقط خدارو هزار مرتبه شکر ماشاءالله هزار ماشاءالله بچه هام مشکل خواب نداشتن از این بچه های بی خواب نبودن تا ۱۲ ظهر پا به پای خودم میخابیدن🤣

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
منم بخاطر بیخوابی و گریه های بچم افسردگی شدید گرفتم و حسابی عصبی.دیگه بخاطر همین اصلا بچه دوم دوسندا ...

گاهی ب بچه دوم فکر میکنم اما تا یادم میاد چی بهم گذشت منصرف میشم افسردگی بکنار عصبی بودنم خیلی رو زندگیم اثر گذاشته

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی فکرشو میکنم در آینده تنها بشه  خیلی سخته  هر چند برادر وخواهرهای همسرم اصلا باهم خوب ...

چند سالشه بچت ؟؟؟همه ک اینطوری نیستن بنظرم اگه خانواده بزرگ خوبی داشته باشه بچه ها میسازن با هم.اگه حوصله شو داری بیار  یکی دیگه.

گاهی ب بچه دوم فکر میکنم اما تا یادم میاد چی بهم گذشت منصرف میشم افسردگی بکنار عصبی بودنم خیلی رو زن ...

منم ی وقتایی فک میکنم پسرم ۴سالش شد یکی دیگه بیارم .اما باز میگم نه اینسری واقعا دیگه دیوونه میشم.منم خیلی عصبی شدم همشم اثرات بی‌خوابیه

کلا فکر نمی‌کردم آنقدر سخت باشه

بخاطر همینه دیگه، من بچه اولم اینطوری بودم حتی یه ساعت از قبل زمان بچه دارشدن کمتر میخوابیدم داغون میشدم، ظرفام میموند تو سینک اعصابم خرد میشد چون انتظار همچین شرایطی نداشتم، ولی وقتی فهمیدم دوقلو باردارم کل حاملگی فقط ذهنمو اماده کردم که به دنیا بیان خواب تعطیله آشپزی تعطیله مهمونی تعطیله، برای همین همون دوسه ساغتم که میخوابیدم راضیم میکرد

2706