2737
2739
عنوان

کیا بچه اشونو خودشون تنها بدون هیچ کمکی بزرگ کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا چطوری شبها نمیخوابیدید

چون از قبل میدونستم چی در انتظارمه خودمو اماده کرده بودم فکر میکردم با سه تا بجه کلا نمیتونم بخوابم وقتایی که دوسه ساعت میخوابیدم حسابی سرکیف میشدم چون انتظار نداشتم، یا فکر میکرذم باوجود بچه نتونم هیچ کاری کنم یه ظرف که میشستم روحیم عوض میشد 

بله من...خیلی سخت گذشت مخصوصا بچه‌ی اول واقعا افسردگی گرفته بودم مخصوصا که همش مریض بود تا هفت سال..‌.بچه‌ی دوم راحت تر و سومی هم خیلی اذیتم کرد همشون هم دست تنها با کوله باری از مشکلات دیگه...باید عاشق بچه باشی تا تاب بیاری و به درستی از عهده‌ش بربیای ...شدنیه عزیزم به سرعت برق و باد میگذره این بی خوابی ها سعی کن روحیه تو حفظ کنی و بعدا به خودت میبالی برای این شجاعت و قوی بودن ...مثبت باش و کلا جز خدا به هیچکس امیدوار نباش و فکر تو درگیر نکن این طوری آسونتره و شیرین‌تر...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
من در کنار این چیزهایی که گفتی کلی مشکل دیگه هم داشتم  چقدر روزهای سختی بود  بخاطر همین ...

منم پسرم خیلی اذیت کرد تا یکسالگیش فقط گریه های شدید میکرد شب و روز .کلا هر چی بچس از چشمم افتاد . شوهرم قبل از بچه دار شدن مون می‌گفت دو تا بچه می‌خوام .الان میگه نه همین بسه.

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
2738
من در کنار این چیزهایی که گفتی کلی مشکل دیگه هم داشتم  چقدر روزهای سختی بود  بخاطر همین ...

عزیزم منم مثل شمام 

بچه اولتون چند سالشه؟ 

منم دوسدارم دومی بیارم ولی میترسم

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 

گاهی اوقات چنان دلم هوس به غذا میکرد که نگو، اصلا نه فرصت خرید داشتم نه آشپزی. شیرم هم کم بود بچه دائم گریه میکرد مجبور شدم شیرخشک بدم بهش طفلکی

ای عشق همه بهانه از توست....
2706