2737
2734
عنوان

کیا بچه اشونو خودشون تنها بدون هیچ کمکی بزرگ کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 50 پست
از نوزادی اینجوری بودن پس کی شیر می‌دادید 

اولی ساعت ۱۲ شب شیر میخورد میخابیدیم ساعت ۵ صبح بیدار میشد ۱۰ دیقه شیر میخورد دوباره میخابید تا ۸ صبح باز پامیشد یه کم میخورد باز میخوابیدیم تا ۱۱ ظهر باز بیدار میشدیم شیر میخورد

دومی ساعت ۱۲ شیر میخورد دیگه میخابید تا ۸ صبح بیدار نمیشد اونموقع بیدار میشد یه کم شیر میخورد تا ۳ ساعت یا دو ساعت بعد بازم پا میشد

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤

شیردهی و بیخوابی و گریه بچه حسابی مادر و از بین می‌بره .من همه استخونام درد می‌کنه .دوسدارم ی ۲۴ساعت بی دغدغه راحت بخوابم 😴 

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی وقتایی فک میکنم پسرم ۴سالش شد یکی دیگه بیارم .اما باز میگم نه اینسری واقعا دیگه دیوونه میشم.من ...

کاش خانوادهامون پیشمون بودن کمک میکردن 😪حالا دخترم۴سالشه خیلی تنهاس دلش ی همبازی میخواد جاریم باردار بود همش شکمشو میبوسید الانم که بچه ب دنیا اومد خیلی خوشحاله همه فکروذکرش شده پسرعموش

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۰ سال

بنظرتون اختلاف سنی تا چندسال خوبه؟ 

من دخترم یکسالشه.... 

ولی خیلی بدخوابه و برا واکسن و مریضیاش اذیت شدم و دست تنهام تقریبا و اینکه خیلی خستم و به خودم وابستست و هیچ چیز نمیرسم..... 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
2728
بنظرتون اختلاف سنی تا چندسال خوبه؟  من دخترم یکسالشه....  ولی خیلی بدخوابه و برا واکسن و ...

اگه بچه دوم میخوای وقتی دخترت سه ساله شد یعنی از پوشک بطور کامل گرفتی اقدام کن برای بارداری .تا بدنیا اومدن بچه دوم یکم استراحت میکنی .چون دخترت خواب شبشم بیشتر میشه هر چی بزرگتر بشه .

اگه بچه دوم میخوای وقتی دخترت سه ساله شد یعنی از پوشک بطور کامل گرفتی اقدام کن برای بارداری .تا بدنی ...

چشم عزیزم ممنونم

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین....