2737
2739

چند ساله با نامزدم دوست بودیم الان بعد از دوسال دوستی بهم رسیدیم جشن نامزدی مفصلی هم گرفتیم صیغه محرمیت خوندیم سه ماهه یک ماهش رفته از همون اول دوسم داشت میدونستم قبل منم دوست دختر داشته اما چون بهم قول وفاداری داد قبول کردم خدایش هم ازش چیزی ندیدم رفتار با خانواده اش خوب هستم   فقط چنتا مشکل دارم نمیزارع از زندگیم لذت ببرم اول اینکه همش میگم نکنه الان نامزدیم وفاداره بعد از عروسی باز برع دنبال دخترا . دوم اینکه خیلی فانتزی جنسیس بالا هست بع لباس و اینا علاقه دارع همش از آینده و رابطه که چکارا کنیم چی براش بپوشم حرف میزنه میگم نکنه تنوع طلب باشه سوم اینکه فقط چیزایی که لازم دارم برام تهیه می‌کنه به خودم هیچ وقت پول نمیدع بنظرتون مشکلات جدی هستند کلا نظرتون راجب نامزدم چیه خیلی هم همو دوس داریم خیلی بهم زنگ میزنه اگه قهر کنم تا از دم در نیارع نمیخابع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین مرد کامل نداریم

از این جدا شی با یکی دیگه ازدواج کنی ،دومی هم مشکلات خودشو داره

از دومی جدا شی با سومی ازدواج کنی

باز هم سومی بدی هایی داره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

قبل از ازدواج حتما برید مشاور قبل ازدواج شوخی و فیلم هندی نیست زندگی مشترک برید مشاور قبل از ازدوج البته باید قبل نامزدی میرفتین ولی بازم دیر نیست برید بررسی بشید کلا ببینین چی میشه

قبل از ازدواج حتما برید مشاور قبل ازدواج شوخی و فیلم هندی نیست زندگی مشترک برید مشاور قبل از ازدوج ا ...

اره خودمم تو ذهنمه مشاور..مشاوره قبل ازدواج همه قبل اجباری باید برن یا چجوری هست

2740
ببین مرد کامل نداریم از این جدا شی با یکی دیگه ازدواج کنی ،دومی هم مشکلات خودشو داره از دومی جدا ش ...

اره دقیقا خودمم بهش فک میکنم میگم این یکی لااقل عشق هست بینمون اگه چنتا هم ایراد داره ولی خب نگران آینده ام الان مشکلی ندارم میترسم اینا ک گفتم بشه مشکل برام

اره خودمم تو ذهنمه مشاور..مشاوره قبل ازدواج همه قبل اجباری باید برن یا چجوری هست

نه اجباری نیست ولی رفتنش خیلی کمکتون میکنه خیلی زیاد به جز اینکه کلا میگن به درد هم میخورین یا نه راهکار هم میدن برای بهتر شدن روابط و بهتر شدن زندگیتون و این خوبه ، قطعا راهنمائیتون میکنن که چطور مدیریت کنین 

2706