2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی ممنونم از. راهنمایت حتما قبل از عقدم میریم چند روز قبل از ازمایش

قربونت ، خوشبخت و عاقبت به خیر بشی عزیزم فکر خودت باش زندگی مشترک شوخی نیست کلی فراز و نشیب داره واسه موندن و ادامه دادن  غیر از دوست داشتن باید موارد دیگه هم اوکی باشه ، خوشبخت باشی عزیزم 

فقط اینش بده که گفتنش باعث شده من استرس خیانت بگیرم

درسته اون نباید میگفت چون ماخانوما حساسیتم وتا ابد تو ذهنمون میمونه ولی اونم باور کن از سادگی‌ گفته اگر سیاست داشت نمی‌گفت ولی برای اینکه دلت قرص بشه بشین روبروش ازش بپرس بگو چرا گفتی من همش فکرم درگیره نکنه بعدها تو زندگیمون مشکلی پیش بیاد وبخوای منو با دوست دخترات مقایسه کنی یا ازمن دلخور شدی به اونا فکر کنی مطمئن باش خودش هم قانعت میکنه هم آرومت میکنه... مشکلتو حتما بخودش بگی خیلی بهتره تا اینجا بیان کنی اینجا بعضیا الکی نظر منفی میدن بدتر دل چرکین میشی وسر هیچ وپوچ زندگیتا نابودمیکنی

قربونت ، خوشبخت و عاقبت به خیر بشی عزیزم فکر خودت باش زندگی مشترک شوخی نیست کلی فراز و نشیب داره واس ...

سلامت باشید ممنونم،❤️🙏والا تا جایی که میتونم سعی میکنم مشکلی نباشه بینمون اگه فقط ملاکم دوس داشتن بود به این چیزا فک میکردم چون دوست داشتنش اوکی هست عاشقمه فقط مشکلاتی هم داریم اخلاقی مثلا من زیاد باهاش بحث میکنم سر چیزا الکی

درسته اون نباید میگفت چون ماخانوما حساسیتم وتا ابد تو ذهنمون میمونه ولی اونم باور کن از سادگی‌ گفته ...

اره واقعا از سادگی گفته ..باهاش هم حرف زدم زد رو قرآن داخل ماشینش گفت اون فقط برام یه هوس بوده اگه دوسش داشتم الان جا تو نشسته بود