2737
2739
عنوان

دلم میخواد برم توی روستا زندگی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 67989 بازدید | 1384 پست
سلام وااااای چه بد از روستا گفتییین مگه عهدبوقه..من توروستا بزرگ شدم الان شهرازدواج کردم خانواده پدر ...

من بمیرم برای همون طرز فکر دهاتی ...

من خودم پدر جدم روستا زاده و کشاورز زاده بودند آدمهای باشعور و بافرهنگ و اصیل بودند بخدا ... هنوزم دهات مون میرم گاهی چند تا پیر فرزانه داریم بخدا میشینم پای حرفا و تصبحاتشون از بس درس زندگیو از طبیعت آموختند بخدا ادمای بزرگی اند همه

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماخمام روازکجامیشناسین خمام روستانیی 

من روستا بزرگ شدم وخداروشکر میکنم ک توروستا بزرگ شدم اینقددددد بچگیم خوووب بوود وخوش گذشتتتت الان همش غصه ی بچمو میخورم بین چاردیواری حبسه گنا داره

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
فک میکنی راحت شما عادت کردی ب شهر نمیتونی بری روستا ،روستا مشکلات خودش داره ،خواهرم روستا وام گرفت ۲ ...

الهیییی بگردمممممممممممم من

2731
من بمیرم برای همون طرز فکر دهاتی ... من خودم پدر جدم روستا زاده و کشاورز زاده بودند آدمهای باشعور و ...

عزیزم بیشتر روستاییها همینن واینکه خیللی مهربونن خیللی خونگرمن شاید چون روستا کوچیکه انگار یه خانواده ایم

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
نه بابا 😂😂😂 فطیر مال آذربایجان شرقی هس  نون هس داخلش هم یه مخلوطی میزان که شیرینه  ما ...

اوکی معلوم میشه روستایی ونون هم میپزی اره

نرودنبال اونی دوسش داری🌷 برو دنبال اونی دوست داره
تو روستا و. دامداری و کشاورزی اسمش قشنگه.   اصلا زندگی نمیکنی ب جا زندگی باید کار کنی فقطط ...

بابا اینجوری نیست والا من میگم مادرشوهرم روستاس شوهرمم کشاورزه صفر تا صد کارهاشو کارگر انجام میده مگه صد سال پیشه یارو بره سر زمین حق با اسیه حال و هوای روستا ی چیز دیگه س مخصوصا برا بچه

یه خونه نقلی تو تهران داریم اونو میتونیم بفروشیم بیشتر نداریم

دیگن نمی‌تونین بخرین ها .اصلا اینکارو نکنین .بابای من بخاطر خرید باغ تو روستا خونش فروخت و هیچ وقت نتونست بخره .اون باغ انقدرم درآمد نداره که بشه باهاش خونه خرید چون یهو  زمین مسکونی و خونه بینهایت رفت بالا ولی زمین کشاورزی و باغ خیلی بالا نرفت 

2740
روستا به شرطی خوبه که خانوادت یا فک و فامیل اونجا داشته باشی نه که از وسط تهران پاشی بری توی محیط کو ...

پس من رویامو چه کنم پس ...

نمیشه معلم شم تو روستا خرج خورد و خوراکم در نمیاد؟

وقد خوب توصیف کردی

واقعیته بخدا

کامنتا رو نخوندم 

من خودم تو روستا زندگی میکنم 

دامداری و کشاورزی دیگ سود چندانی نداره 

باید کنارش حتما یه حقوق ثابت داشته باشید 

من پدرم زمین کشاورزی چون از خودش زیاد داره بخاطر همین راحتتر می‌تونه ب دامداری هم بپردازه باز با این شرایط کلا تو ضرریم 

شاید سالانه تهش ۲۰۰ میلیون دستشو بگیره ک میشه فقط درجا زدن نه میشه پیشرفت کرد نه چیزی 

روستا برا تفریح خوبه ن برا زندگی اونم برا کسی که شهری بوده ن تو دامداری موفق میشه با اون همه سختی و ن کشاورزی الان دامدارهای با تجربه هم یکی یکی دارن ورشکست میشن همه دام هاشون رو فروختن بخاطر گرونی علوفه

اسی ببین عزیزم  روستا داریم تاروستا ... شمال همش سرسبزی و... اما روستا داریم که کل دانش اموز ...

پس میشهههههه .... چه ایده جذابی ... نصف نصف ... اخییی ... خوشم اومد وای

2706