2737
2734
دیگه واقعا خسته شدم😅

شما کاربر فرشته جهنمی هستین؟

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی داخل فر سرد باشه یا گرمو وقتی موادوریختی چقد بمونه با چهدرجه ای

خمیرروکه پهن کردی،پانزده دقیقه داخل فرخاموش که سرده باشه،بعدبیاربیرون،فرروروشن کن روی صدوهشتاددرجه،وتاوقتی موادتوروی خمیربزاری،فرهم داغ میشه،وبعدسینی پیتزاروبزارداخل فرروشن

2740
میشه دستورشو بهم بدی؟ لطفاااااااا

سلام من دستورشو از گوگل گرفتم فقط به همون میزان چند برابر کردم برای تعداد بالا 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
آش جوش واره غذای مخصوص سبزواری ها 😋😋😋

ما سبزواری نیستیم نزدیک گناباد هستیم ولی زیاد درست میکنیم مخصوصا خود گناباد 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
سلام عزیزم میشه درستورش بزاری ششم نذری دارم میخوامم درست کنم

سلام من دستورشو از گوگل گرفتم فقط به همون میزان برای تعداد بالا موادش رو چند برابر کردم 

ماهم درست میکنیم خیلی خوشمزه است 😋😋😋😋میشه بگید کدوم استانی 

خراسان رضوی شهرمون بین قاین وگناباد هست درحال حاضر مشهد زندگی میکنم 

2706