2733
2739
عنوان

جراحی های مه لقا جابری برای زیبایی

22268 بازدید | 13 پست
بچه ها این چیزایی ه در مورد مه لقا جابری تو سایت نوشتن درسته چند تا عکس قبل از عملشو گذاشته بودن اصلا باور نمیکردم خودش باشه میگن عکساشم همش فتوشاپ خودش به قشنگی عکساش نیست
به نظر من از اون خوشگل تر هم وجود داره که بدون عمل زیبا هستن
خیلی مصنوعیه
من زیاد نمی پسندمش
عکس قبل عملش رو ندیدم
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
واقعا باور کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نفر با فتوشاپ عکس این بدبخت را به این شکل درآورده!!
اینکه تابلوئه!!!!

فقط خوشگل پسندهای مشکل پسند کلیک کنن.  http://instagram.com/namadak  http://tlgrm.me/NAMADAK 09130961274 ارسال رایگان در اصفهان

شمین
رود راهی شد به دریا,کوه با اندوه گفت/میروی اما بدان دریا ز من پایین تر است

مهلقا جابری عمل کرده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان عزیزم
توی این پست می خوام درباره ی مهلقا باهاتون صحبت کنم.اول از همه می خوام چند نکته رو بهتون بگم و خواهش می کنم که رعایت کنید.
1:اول از همه با دقت به عکس ها نگاه کنید و اگه به هر قیمتی قبول نکردید و نظر تون بر نگشت خواهشا نظر های چرت و پرت نذارید.
2:اگر هم خواستید که نظرتون رو بگید فقط بگید قبول ندارم و یه دلیل کوتاه بگید.
3:من قصد توهین به کسانی ک در وبلاگشون درباره ی جراحی و چشم های مهلقا نوشتن رو ندارم و فقط نظرمو میگم پس از من ناراحت نشید
ممنون

خوب.اول از همه یه عکس خوشگل از مهلقا

اخه بچهها صورتی که انقدر ناز و خوشگله مگه میشه با عمل جراحی درست شده باشه؟؟
همه میگن فکشو عملکرده‘چشم و ابروشو کشیده بالا‘لباشو پروتز کرده‘دیگه
اهان.بینیشو کوچیک کرده.
اخه صورتی که همه ی این عمل ها رو با هم داشته باشه این شکلی میشه یا پر از خط؟؟
بینی که عمل شده باشه وقتی رو به روی فرد قرار بگیریم داخل سوراخ های بینی مشخص میشه ولی برای مهلقا این طور نیست.
بعدم اگه میگید با کرم و هزار جور لوازم ارایشی این خط ها رو میپوشونه باید بگم سخت در اشتباهید چون این هم عکس بدون ارایشش..........

اگه بازم قبول ندارید چند تا عکس از صورتش براتون میذارم

(شاینی جون عذر می خوام که این عکس بالایی رو از وبت کپی کردم )

دوستان عزیزم اگه مهلقا قیافه ی قبلیش شکل سمت چپ باشه پس چرا خواهراش(ارزو و راحله و خاطره و حتی بردیا)انقدر چشم و ابرو لب ها و بینی شون(البته نا گفته نماند که بینی ارزو عملیه)شبیه شکل سمت راسته؟؟

حالا عکس های خودشو و خواهراشو می ذارم تا مقایسه کنید که چقدر شبیه هم اند

بحث بعدی
مهلقا لنز نمی ذاره.چرا؟
چون ادم اخه با لنز میره تو اب؟

بحث بعدی
یه سایت میگه این شکلی بوده

یه سایت میگه این شکلی بوده

یه سایتم میگه این شکلی بوده

ما بالاخره نفهمیدیم چه شکلی بوده؟
امیدوارم خوشتون اومده باشه
[
شمین رود راهی شد به دریا,کوه با اندوه گفت/میروی اما بدان دریا ز من پایین تر است مهلقا جابری عم ...

دوست عزیز شما اگه ده سال دیگه هم توجیه کنی و دلیل بیاری ایشون جراحی کرده و کاملا صورتش از حالت طبیعی خارج شده عکس های دبیرستانش که قبل از عملشه کاملا واقعیه و هیچ فتوشاپی نداره در ضمن چشم هاش هم قهوه ای تیره هست و خودش عکس بدون لنزش رو گذاشته تو پیجش و گفته که چشمام قهوه ایه داخل آب با لنز میشه رفت و حتی شنا هم میشه کرد عکس هایی که خود مه لقا قبلاً تو فیسبوک می‌ذاشت هم با عکس های آلانش فرق داره