2733
2771

اگر یه خانم مجرد 35ساله  همکار شوهرتون باشه که

شوهر تون رو با اسم کوچک+جان صدا بزنه

بهش بگه تو را بگردم

دردت به جونم 

داداش گلم 

شما میپسندی یا برخورد می کنی با اون خانم

اینم بگم قربون صدقه همه میبره نه فقط همسر شما

تعداد رای : 76
نظرسنجی
مذهبی ام و بی تفاوت
3
3%
مذهبی و برخورد می کنم
24
31%
غیر مذهبی ام و بی تفاوت
7
9%
غیر مذهبی ام و برخورد می کنم
42
55%
  نه به روحانی و ظریف ملعون 😡                                آگاه باش ایرانی 🇮🇷 بروبه جهنم روحانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن مذهبو بیخیال. 

با اخلاقیات من یکی جور در نمیاد یکییی اونم از شوهرم کوچیکتر و حتییی بزرگترررر  اسم کوچیک شوهرمو صدا بزنه. چه برسه یه جااااااان 😐 بزاره تنگش.   

تو را بگردم؟؟؟؟.؟  اینو بشنوم ازش با چارتا استخون پشت دستم میکوبم تو دهنش بره بچسبه کف دیوار. نفهمه از کجا خورده. 

چه غلطااااا  ! 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
بجای نشون دادن حسادت و غر زدن باید رو این تمرکز کنید که شما بیشتر ازون به همسرتون محبت کنید..اگه عشق ...

ااصلا به روی شوهرم نمیارم که حساس بشه

ولی نمیپسندم یکی مرتب قربون صدقه اش برده

حس میکنم  باعث میشه محبت من  به چشمش نیاد

چون اونا روزی12ساعت همکارن

ولی ما باهم فقط 2-3ساعت هستیم

نه به روحانی و ظریف ملعون 😡                                آگاه باش ایرانی 🇮🇷 بروبه جهنم روحانی 
اسی خواسته بنویسه روشن فکر ولی نوشته مذهبی  من مذهبی نیستم  اما حساسم یعنی امکان نداره خ ...

یغنی اینهمه قربون صدقه باعث نمیشه  از محبت اغنا بشه

و دیگه محبت زن خودش رو نخواد

وای جرش میدم 

اصلا دوس ندارم اینجوری 

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 
پیش شما همسرتون اینطور صدا میکنه  یا از کجا فهمیدی؟

همسرم تعریف می کنه

زنه حتی تمایل داره شوخی فیزیکی هم داشته باشند

شوهرم پا نمیده 

ولی با بقیه همکار ها سر و کله هم میزنن

2706