2737
2734
عنوان

کلی کتکش زدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4400 بازدید | 148 پست
شوهرم خیلی آدم و صبوری بود  الان این بچه آرامشی برامون نذاشت  تا همچین بچه ای نداشته باش ...

اینایی که گفتب طبیعی بود هر چی هم باشه شماها موظفید درست برخورد کنید 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=261442190]از بس بهش بی محبتی کرده دخترشو عقده ای کرده همش چسبیده ب پسرش ب اون محبت میکنه مشخصه قشنگ هی هم میگ ...[/QUOTE 

شش سال که تک فرزند بود 

آنقدر ما رو اذیت کرد 

گفتیم به هیچ عنوان تا آخرعمر بچه نمیاربم 

اما این هی لج میکرد می‌گفت من خواهر برادر می‌خوام 

همه گفتن یکی بیار 

این خوب میشه 

اما بدتر شد 

از بدو تولدش تا دو سالگی تو پتو تابش می‌دادیم که دو دقیقه دهنش بسته باشه 

همه می‌گفت چقدر لجباز

شوهرم خیلی آدم و صبوری بود  الان این بچه آرامشی برامون نذاشت  تا همچین بچه ای نداشته باش ...

چرا فکر میکنید ما بچه شلوغ ندیدیم تا حالا ؟😐 من برای دشمنم هم آرزوی مرگ نکردم تو تاپیک شما یه مادر اومده برای بچش آرزوی مرگ میکنه

یعنی برم در افق محو شم🚶🏽‍♀️🚶🏽‍♀️

که خدا بغل کند مگر مرا...
2731
کاش یه اسم نزدیک به اسم خودت میزدی؟

قبلا کاربریمو لغو کردم بعد این کاربریمو همینجوری الکی زدم که اونو بگم برگردونن🥲

ایشالله که دوهفته دیگه کاربری خودم برمیگرده گفتن یه ماه طول میکشه

روی مغز همه است  میگم اجازه بگیر  شربت نیار پیش این بچه کوچیک  اون میبینه و میخوره ...

شب ادراری داره جدی نمیگیری؟اینقدر سرکوب شده شب تو خواب خودشو تخلیه میکنه سرزنشت نمیکنم ولی برو کلاسی ثبت نامش کن خودشو تخلیه کنه انرژیش بالاست توام بی حوصله

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
از شما و اون خانومی که گفت امیدوارم بچم بمیره واقعا متعجب شدم.خیلی ناراحت شدم.میدونم بچها اذیت میکنن ...

والا مام همسایه داشتیم بچش اولین بار که اومد خونمون بچه بردارمو گاز گرفت!اولش هم گفتن وای چقد شره،خدا شاهده که بعدها فهمیدیم خانومه که سنشم کم بود واسه هرچیز کوچیکی این بچه رو به باد کتک میگرفت...دفه آخری بهش گفتم بنده خدا این بچه اگه فهمیده بود و خطای نداشت نیاز به توی مادر نداشت که بزرگش کنی،تا دنیا میومد خودش میرف پی زندگیش.چه توقعاتی دارن از بچه زیر ۱۸ سال

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
والله به پیر به  پیغمبر زبان خوش مار از سوراخ میاره بیرون دخترت از لج شما این  کارها رو ان ...

این بچه چند وفت دیگه اگه جذب محبت پسرای خیابون نشد ببین کی گفتم 

مقصرم مادرش

طلاق بگیرم کجا برم هیچ کس نگهش نمیداره  باباش رو تا مرز سکته قلبی رسونده

بچتون طبعش صفرا ینی گرم‌و خشکه

بچه ها یا ادم های صفرایی

از گرمی زیاد مغز بیش فعال عجول عصبی لجباز خودخواه و نارامن 

برو طبیب سنتی یا عطاری معتبر محلتون مشاوره بگیر

تو نت هم سرچ کن طبع صفرا

ممنوعات غذایی صفرایی ها

تدابیر غذایی صفرایی ها

باید ادویه تندی گرمی جات زیاد شکلات قهوه شکر سفید غذاهای بسته بندی صنعتی از غذاش حذف کنی

بجاش روزانه یک سیب 

یک  انار ملس نه ترش نه شیرین

کاهو ظهر ها 

بهش بدی

سکنجبین که ترکیب‌ نعنا و سرکه انگور طبیعی خونگی و شکر سرخ نیشکر

صفرا بره و روزانه چن استکان بده

مثله اب روی اتش

اسی اینا بچه حال بهم زن ندیدن ولی من درکت میکنم  پسر منم خیلی بده خیلی   از باشگاه اخراج ...

درکت میکنم خیلی سختہ ولی انشاللہ بھتر میشہ اینجوری نگہ ۔دختر منمبیش فعالہ خیلی اذیت شدم الان بھترہ ۱۵ سالشہ

والا مام همسایه داشتیم بچش اولین بار که اومد خونمون بچه بردارمو گاز گرفت!اولش هم گفتن وای چقد شره،خد ...

هر رفتاری بچه داره مخصوصا تا قبل اینکه بره مدرسه و وارد محیط بشه از والدینش یاد گرفته.تمام رفتارا نشون دهنده رفتار پدر و مادره.بعدشم اسی همچین گفت رو اعصابمه فکر کردم چه شریه ولی واقعا اینکه همش سر یخچاله و همه چیو بهم میزنه اسمش شر بودن نیس😐منم همش دم یخچالم😁

اسی بنظرم قفلکن اشتباه کردی اینجا تاپیک گذاشتی در این خصوص. بچه خواهرشوهر من بقدری اذیت داشت ک فامیل هماهنگ بودن مادرشوهرم گفته بود این اومدنی بقیه نیان

دیگه عاجز شده بودن

نمیدونم بچه اونموقه چمرگش بود همش خرابکاری و شرارت بود

اینا بچه های نرمالو حالا تا حدی شیطون خودشونو دارن با بچه غیر نرمال تو مقایسه میکنن درک نمیکنن... 

من دستورشو بلدم شاید سنگینی دعایی چله ای چیزی روش افتاده چیزی رفته تو جلدش

درخواست دوستیمو قبول کن بگم دستور قرانی شو توام انجام بده انشالله ک ارروم میشه

خواهرشوهرم خیلی دعام میکنه بخاطر اون دعا از یه ادم مومن گرفتم نه دعا نویس البته

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

اوه اوه استارتر تو یه تاپیکات خوندم دلت بچه سوم میخواد مادری به زاییدن نیست فقطا

ب توجه بعدش 

به محبت کردنای بعدش

به رشد و پرورش درست دادن بعدش هست که بچه عقده ای و کمبود محبتی تحویل جامعه ندید

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706