2737
2739
عنوان

تکراری ترین جملاتی که تو رمانای آبکی ایرانی خوندم 😑😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7150 بازدید | 272 پست

تاپ مشکی جذبی پوشیدم که تضاد زیبایی با پوست سفیدم داشت😄

دختره همیشه پَر وزنه و غش میکنه و پسره با اون هیکل عضلانیش اینو بغل مبکنه و میرسونه بیمارستان داد میزنه اهاااای پرستار و دختره همه خاطرات بد رو فراموش میکنه و ارامش عمیقی فرو میره

(ولی شوهر من وقتی منو بغل میکنه یا انقدر میخندیم که شل میشه دستاش یا انقدر تکون میده که دل و رودم بالا میاد آرامش سرمو بخوره)

همیشه پسره یه دوست عوضی داره که میخواد به دختره نخ بده یا تجاوز کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آخ راس گفتی کلی خندیدم و یاد رمانایی که خوندم افتادم بعضی از رمانا پسر خان عاشق دختر فقیر روستا ...

عا آره اینو یادم رفت فردای کارای بی فانوسی که پامیشه زیر دلش تیر میکشه

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر از یه بار رمان عاشقانه نخوندم نصفش رو خوندم دیدم چرت حالم بهم خورد اینم اضافه کن پسره با یه ...

😂😂😂👍🏻👍🏻دقیقا

کاربر سال ۹۸ /متولد ۸٠/پسر کوچولوی نازم عشقمه😍/ یه دخمل تو راهی ام داریم😍
2728

لب دختره قلوه ایه

حداقل ۵،۶ نفر از تاپ ترین پسرای دور و برش عاشق و دلباخته دختره هستن

دختر ساده و مظلومه. پسره بجای نخ طناب میده این گاگول باز نمیفهمه

از همه خنده دار تر استاد رو تو کلاس درس دانشگاه ضایع میکنن و زبون درازی میکنن استاده هم عاشقشون میشه(در دنیای واقعی از ۴ جهت توسط استاد و آموزش دانشکده و حراست پاره خواهد شد)

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
2740

خواب مونده بودن فوری یه برق لب زدم لبام دویدم کفشامو بپوشم که مامانم داد زد نفس بیا صبحونه بخور دختر جون نمونده برات گفتم دیرم شده یه لقمه آورد بین راهم بخرم 

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)
2706