2726
عنوان

تکراری ترین جملاتی که تو رمانای آبکی ایرانی خوندم 😑😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7125 بازدید | 272 پست

از پله ها سر خوردم پایین خدمتکارمون که زن پیرو مهربونی بود مثلا طلعت خانوم زد رو صورتش اون لپای سفیدش قرمز شد منم با خنده رفتم لپاشو کشیدم

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)
حقققق تا صبح همش همینه😂 پسره هم شرکتی چیزی داره دختره میره اونجا میبینه اوه رییسش این پسرس ک ازش ...

منشیه هم میخواد مخ پسره رو بزنه اما پسره محل سگ بهش نمیده

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها راستی چشای دختره هم همیشه یا سبزه یا آبی ، تمام چشم قهوه ایای تو خیابون منم😂

اسیی امضات برا یه رمانه یا برا فیلمه مدرسه خوب ها و شرور هاس؟ 

من به دستان خدا خیره شدم ، معجزه خواهد کرد ......
2728

همیشه آخر رمانا بهم میرسن 

یکی بود نرسیدن بهم اسمش افسونگری از جنس غم بود  ۳ شب تمومش کردم تو تاریکی چنان زجه میزدم و گریه میکردم هیچ وقت یادم نمیره خل بودم دیگ😂

شما یا همفکر منی ...یاهموطن منی ،پس بینمون دیوار نکش:)♥️

همیشه ام پسره ی شرکت داره که منشی شرکته برای پسره عشوه میاد از دختره ام بدش میاد😂😂😂😂

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️

وقتی پسره تی شرت میپوشه از اونجایی که بیست چهاری ورزش میکنه بازوهاش میخوان تیشرتو جر بدن 

دختره هم همیشه تخسه و زبون دراز

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 

با دنیای دخترانم خداحافظی کردم

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)

پسره تو یه اکیپه که همشون دختربازن

ولی پسره چون خیانت دیده از دخترا بدش مباد

از پله ها سر میخورن 

سیاهی لباسم و بدن سفیدم تضاد جالبی درست کرده 

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      

آخ راس گفتی کلی خندیدم و یاد رمانایی که خوندم افتادم

بعضی از رمانا پسر خان عاشق دختر فقیر روستا میشه

بعد از کارهای بی فانوسی صبحش دختر دلدرد شدید داره و پسره میترسه که چیزیش شده باشه با همون لباس خونه دختره رو بغل میکنه میبره دکتر.بعد پرستار که کارای هول هولکیشو میبینه به دختره میگه آقا دوماد خیلی دوست داره ها

درد
از پله ها سر خوردم پایین خدمتکارمون که زن پیرو مهربونی بود مثلا طلعت خانوم زد رو صورتش اون لپای سفید ...

و لپای نرمش رو بوسیدم ، اونم گفت ترانه جان دختر انقدر شیطونی نکن بیا آب پرتقالتو بخور مادر

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

دستای ظریف و کوچیکم بین دستای بزرگش گم شده بود از بین دندونای کلید شدش غرید بدو سوار ماشین شو

2706