2726

من دوران جاهلیت ید طولایی در خوندن اینا داشتم ، الان عرض میکنم خدمتتون 

دختره آنجلینا جولی اصلااا نه آرایش میکنه نه کرم میزنه ، یه برق لب میزنه میشه زیبای نخفته واسه خودشم تو آینه بوس میفرسته 

پسره همیشه یبس و بداخلاق و روانی و بد دهن و اخمو و سرد و ساکته ، صدا دورگه قد بلنددد اونم باز دوباره جذاااب پولدار ماشین مدل بالا ۶ پک دار 

حتما دختره باید یه بار چکو از پسره بخوره لبش خونی بشه بعد پسره عین سگ پشیمون بشه بیاد براش پاکش کنه 

پسره ببینه دختره رژ قرمز زده غیرتی بشه با بوسش پاکش میکنه (دقت کنید هیچ چیزی هم به اسم دستمال کاغذی در دنیای رمان ها موجود نیست) 

پسره همیشه یه دوس دختر سابق داشته که از این عملی مصنوعیاست خیلیم عوضیه معمولا هم اون خیانت کرده 

نصف شب دختره میره تو آشپزخونه آب بخوره پسره رو میبینه عاشق هم میشن 

مهمونی چیزی باشه دختره لبااااس قرمزی میپوشه و زیبایی هاشو با سخااااااوت به نمایش میذاره 

پسره همیشه دستاش گرمه و نفسش پوست آدمو میسوزونه (اصالت پسر به اژدها برمیگرده از دهنش آتیش میاد)

ادکلن پسره همیشه تلخه دختره یه جوری یکی از لباساشو کش میره بوووو میکنه میره تو حالت ملکوتی 

بوی سیگار پسره با عطرش معمولا مخلوط میشه 

باید حتما یه بار مزاحمتی دعوایی چیزی بشه پسره عصبی بشه بره دعوا بعد با پیرهن چروکیده و صورت چلاق و خونی با عصبانیت تند برونه و دختره از ترس زرد کنه تو خودش 

اسم پسره همیشه آرشام و آرسین و آرتینه اسم دیگه ای تو دنیای رمانا وجود نداره

همیشه اول عین سگ میپرن بهم باهم کل کل میکنن بعد عاشق هم میشن 

همیشه ماشالا چون خونه ها شونصد متره و باغ دارن یه مش صفر مهربونی طاهره خانومی سمیه خانومی خدمتکاره که اول از همه اون از عشق بین این دو جوون خبردار میشه

اگه پسره اسم دختره رو بیاره کارخونه قند و نی شکر تو دل دختره راه میوفته 

همیشه یه بدبخت نقش دوم هست که مظلومانه دختره رو دوست داره ولی بهش نمیرسه و آخرسر میره خارج (معمولا پسر عمویی پسر عمه ای چیزیه)

پسره عصبانی بشه میشه رنگ گوجه رگ پیشونیشم باد میکنه

حتما یه بار باید فیلم ترسناک ببینن دختره یهو بگرخه جیغ بزنه بره بغل پسره 

دیالوگ ثابت هنگام انجام کارهای بی فانوسی : اون شب من با دنیای دخترونگیم خداحافظی کردم 

همیشه از پله ها میان پایین و صبحونه همیشه آب پرتقال میل میکنن 

فامیلیا هم باید رادمهری بزرگمنشی چیزی باشه 

دختره هم با جنسیس و بنز میره دانشگاه 

اگه چیزی جا انداختم شما بگید😂

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

تو آینه بوس فرستادم برا خودم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ایی یادشون افتادم چندشم شد😬🤣

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رنگ چشام هارمونی خاصی با لباسم داشت

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)

گریه میکنه دستشو میگیره جلو صورتش از پله ها میره بالا

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2706