2737
2734

من 20سالمه، دخترم 4ماهشه

تکو تنها شهر غریب زندگی میکنم، خودم میپزم میشورم میسابم، ی مهمونی ام نمیرم چون اینجا کسیو ندارم

دخترم فقط شیر خودمو میخوره، ماشالله وزن تولدش 3ونیم بود، الان ک 4ماهشه 7کیلو

ینی از خط رشدشم بالاتره

فقط 1هفته وقت داشتم یاد بگیرم بشورمش، حمامش بدم، بغلش کنم، و همه کاراشو( 1هفته مادرم اومد پیشم بعد زایمان) 

هرموقه میریم شهرمون، لباس تمیز، خوشگل، موهای تمیز، تپلی، همشم میخنده دخترم، هرکیییی میبینه بدون استثنا فقط ماشالله میکنه

تا حالا ن مریض شده ن سرماخورده ن هیچی

ولی هرکسی بهم میرسه، میخاد یجوری بگه ت نمیتونی بچه داری کنی😐

خدایااااا دختر خالم فقط 4سال از من بزرگتره و بچش 1سالشه، هروقت میبینمش یجوری مصلن با دلسوزی ب بچم نگاه میکنه 😐

حتی دوستای مجردم، یجوری انگار میخان بهم درس بدن، یکی میگه چنتا لباس تنش کردی؟ یکی میگه اوووخی محکم بگیرش نیفته😐😐😐😐😐

یا مادرمو میبینن میگن واقعا فلانی میتونه بچه داری کنه؟ 

تروخدا اینکارا چ معنی میده؟ 

میدونم سنم واسع مادر شدن کمه، گاهی وقتا شوهرم میگه شبیه خواهرین ن مادرو دختر

من هم غذا میپزم هم خونه تمیز میکنم هم بچه داری میکنم هم درس میخونم، و برای همه اینا فقط 20سالمه

شاید هر چند ماه یبار کسی راش بیفته سمت ما بیاد خونمون، هرکی اومده بعد رفتنش پیش عالم و ادم نشسته گفته فلانی یدونس، از غذاهاش و خونش و سر و وضع خودشو بچش و شوهرش و....

چرا بعضیا میخان حال ادمو بد کنن؟ یجوری رفتار میکن انگار من از این بچه 4ماهه بیگاری میکشم و بچه داری بلد نیستم

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه فقط خودت میدونی همچی بلدی بقیه حرفشون باد هواس  

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2738

ماشالله چشم بد ازت دور نفهم ان یه دو دفعه جوابشون محکم بدی خفه میشن

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
عزیزم اگه چهل سالتم بود باز بقیه همینجوری رفتار میکردن،مردم ما فقط بلدن ایراد بگیرن و نصیحت کنن

دقیقا 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

مادربزرگم هنوز دختر نزدیک شصت سالشو نصیحت میکنه😐💔این خاصیت اکثر آدمای بزرگه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

من دور و برم ندیدم این حرفا و نشنیدم منم هم سن شما بودم این کارا هنر بزرگی نیست که بقیه بخوان تعجب کنن به نظر من حالا کسایی که تعجب میکنن از بی عقلی خودشونه وگرنه دحتر از 18 سالگی تمام کارا رو تقریبا یاد داره

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2706