2733
2739
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369949 بازدید | 49824 پست
آذر جون تا حالا چ کردی؟ چی خوردی؟ من صبحانه:به نهار:لوبيا چیتی+کاهو میان وعده:خرما+گردو+قهوه+کره ...

فقط سی گرم بربری فعلا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😐😶😶😶😶🧐🧐🧐🧐😦😦😦 آفریییین خیلی خوب کم کردی اصلا شکم نداری ☺️☺️☺️

داارم وضوحش کم شده ولی اووووه انفد زیاده

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2731
آذر جون تا حالا چ کردی؟ چی خوردی؟ من صبحانه:به نهار:لوبيا چیتی+کاهو میان وعده:خرما+گردو+قهوه+کره ...

ما ناهار نداریم

خدا کنه ابگوشت نباشه منوی خونواده

باید کاهو سق بزنم عین 🐐🐑🐄🐏

2738

@sayehe_mah   سلام عزیزم روزتون بخیر 

شرمنده من نمیتونم هرروز گزارشب م بخدا نمیرسم ولی رو برنامه هستم 

امروز فستم و فعلا هیچ کالری دریافت نکردم

وزن شروع:.79.۷۰۰.  ۱۴۰۱/۱۱/۳ قد۱۷۰    وزن هدف ۶۶💪🔐       ۷۸🔓🧡 ۷۶🔐 ۷۴🔐 ۷۲🔐 ۷۰🔐 ۶۸🔐 ۶۶🔐
سلام گلم خوبین دیروز به سالم خوری گذشت وعده اول اوتیمل  دوم کشک بادمجون شام آش جو میان وعده ...

سلام عشقم خوبی،اگه فضولی نیست ،🙄🙄خواستم بپرسم ماشاله این همه وزنتو تو این تاپیک کم کردی؟ امضاتو خوندم ،😎😎😅😅😍😍باریکلا داری👏👏

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
بچه های نارنجی 🧡🧡🧡🧡یه سری از بچه ها حضورشون کمرنگه🤔🤔🤔چرا خبری نیست ازتون🤨🤨🤨🤨🤨

سلام سایه جونم وقتت بخیر عزیزم 😍من این هفته گزارش ندادم ،بجز اون یه باری که رفتم رو ترازو وضد حال خوردم،دیگه هیچ خطایی نداشتم و بی صبرانه منتظرم فردا بشه انشاله با کاهش ذوق مرگ بشم😁😁 حتی اگه کم هم باشه .چون اون عدد رو ترازو بهم انگیزه میده.وگرنه فاتحم خوندس😣😣😣

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕

@kaktoos_r

به بهههه چه سری چه دمی آفرییییننننن ورزش نیم ساعتتتتت اونم مرضیه مااااااا این دیگه شیرینی داره🍰😅

خجالتم نده دیه🤭🤭😅

تعداد حرکات رو بردم بالا تایمش بیشتر شد😅

دیروزم جمعه بود کالریم یه خورده بالا زد امروزم روزه م🤕 شبم مهمونم😑 امیدوارم بتونم کمتر از مجازم ببندم امروزو🥺

تو کجایی چه خبرا😍💋

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
بچه های نارنجی 🧡🧡🧡🧡یه سری از بچه ها حضورشون کمرنگه🤔🤔🤔چرا خبری نیست ازتون🤨🤨🤨🤨🤨

سلام خوشگلم

خوبی

عزیزم ببخشید دیشب گزارش ندادم

جمعه ها سخته☹️

دیروزم کالریم یه خورده بالا زد امروز روزه گرفتم. شب گزارش میدم 😚🤗

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام منم میخوام تو چالش لاغریتون باشم

قد ۱۵۰ 

وزن ۶۳

فقط اینکه خودم باید سرگروه انتخاب کنم؟ 

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2706