2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371980 بازدید | 49824 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه زدم دیدم عکس گل هستش گفتم شاید نت اشتباه میکنه گفتم بپرسم یعنی به عنوان دمنوش میخورین؟ 

ببین دمنوشش خیلی خوبه 

من الان مثل اسفناج میزاریم میپزه بعد میشه پیاز داغ هم بهش اضافه کرد و با نارنج و نون میخوریم

بعضی هم با ماست میخورن خوشمزه میشه 

این عکسش هست 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
انشالله هرچی تو دلته همون واست اتفاق بیفته دوست خوبم💋♥

مرسی عزیزم چه دعای زیبایی... انشاالله.. قدر سلامتی تونو بدونید.. من همیشه به همه میگم پول و مقام هیچ نمی ارزه وقتی آرامش و سلامتی نباشه 

ممنونم گلم چه باحال ایول🤩🤩

فدات نگار خوشگلم 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
عاقا میشه اندام منم مث شما بشه😭😭😭🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ایشالا به زودی زووووود

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
چقد عالی اینجا که خیلی سرده اهل کجایی 

جنوب فارس هستیم عزیزم

من اونجا یه دوست دارم اهل فسا هستش ولی خونش بندر.. میگه چیزی به عنوان پالتو و کاپشن اینجا معنی نداره ...

ما با فسا چن ساعت فاصله داریم 

آره خیلی سرمای خاصی اینجاها نیست ولی  امسال خیلی سرد شده و خداروشکر بارون خوبی داشتیم 

بندر که دیگه از اینجا بدتر ، من دوستم خونشون بندرعباسه ، میبینی از برج دوازده کولرر گازی روشن میکنن😂😬😬😬😬😬

2706