2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371907 بازدید | 49824 پست
RYN V P N

سلام عزیزم کالری دیروز ۱۸۷۰

مجاز ۲۰۰۰ 

ورزش صفر

راستی اگه هستی بگو عکس امروزم بذارم بگو زیر چشمام خیلی بده؟ این روزا حالم خیلی بد همش گریه میکنم ولی رژیم ول نمیکنم

من برنده میشم
بگو فاطمه کلییییی خرسییی داره بیا بدم بهت😍😅 والا مگر اینکه با خرسی گولش بزنم😈😈 تچکرررر پسر کوچ ...

حالا اگه ما اینا رو بخوریم وزنمون بالا میره😁

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم کالری دیروز ۱۸۷۰ مجاز ۲۰۰۰  ورزش صفر راستی اگه هستی بگو عکس امروزم بذارم بگو زیر ...

ایشالا زودتر مشکلاتت حل بشه عزیزمم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

من برم حاضر شم اولین جلسه ورزشم و برمممم

بعدم برم سراغ باقیمونده کارام

شب میام با کلی کار تیک خورده

فعلا عشقا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام عزیزم کالری دیروز ۱۸۷۰ مجاز ۲۰۰۰  ورزش صفر راستی اگه هستی بگو عکس امروزم بذارم بگو زیر ...

عشقم پستتو الان دیدم 

حیف اون چشای خوشکلت نیست عزیزکم

گوربابای دنیا

هیچ چیز اونقدر ارزش نداره که بخوای خودتو اینجور اذیت کنی

یه مدت که بگذره متوجه میشی که چقدر بیخودی ناراحت بودی

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
عزیزم‌من دیروز گزارش ندادم صبحانه ام ۳۷۰ کالری شد با ناهار شد ۶۰۰ کالری بقیه اشم گذاشتم شب چون مهم ...

اشکالی نداره عزیزم دیگه شده فقط مراعات کن که این همه زحمت به باد نره🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
عشقم پستتو الان دیدم  حیف اون چشای خوشکلت نیست عزیزکم گوربابای دنیا هیچ چیز اونقدر ارزش ندار ...

عاطفه جون یه روزم خوبم دوباره حالم بد میشه چون فعلا هیچی حل نشده به هیچکس هم نمیتونم بگم

من برنده میشم
نیلوفر جونم مثل همیشه نازی فقط معلومه گریه کردی چرا آخه😢😢😢

همه چی الان برام خوب پیش نمیره خصوصا درسم خانواده ام اطرافیان همه چی بهم فشار میاره واقعا خستم

من برنده میشم
2706