2752
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371567 بازدید | 49824 پست
مرسی عزیزم😁😍 انشالله قسمتت بشه😂😂😍 اتفاقا دختر کوچیکم فرفری

آخیی دخترِ منم😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزممم قشنگ ترکوندم یعنی؟ 😎😎😎فردا عاطفه جون ببینه به به به به کنه😉😉😉😂😂😂

منکه به به کردم عاطفه یهو دیدی کاکتوس و نخلشو از جیبش درآورد  الله اعلم😆

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
ااااا کلککککک تو که خداییی دلبری با یه نگاه دلبردی دیگه نگیا😜 نههههه هوامو داشته باش نزنی طرف و شل ...

خخخخ

نه دیگه خانم شدم از اینکارها نمیکنم ساکت میشینم یه گوشه نگاه میکنم مث دوتا قناری عاشق بهم شماره بدن دل بدن قلوه بگیرن😎😎😎😎😅😅😅😅😅

2731
الهییی من دیدم دلم یه جوری شده طفلی باز خوبه بفکرت بود😭😭😭😭😭😭

کی عزیزم؟؟😅

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام عسلای من

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
آره ناراحتیم رو سریع میفهمه منم اکثرا شبها گریه میکنم خودمو سبک میکنم و روزها جلوی بچه ها خودم شاد ن ...

گریه اشکال نداره آدمو تسکین میده

ان شاءالله با خبر خوب بیای منم تگ کنی دوتایی کلی ذوق کنیم این روزام با تموم حال بدیاش با تموم استرساش و...میگذره

نمیدونم به قرآن و...اعتقاد داری یا نه ولی چله سوره حشر معجزه میکنه اگر دوست داشتی بخون منم از فردا برای خوب شدن پسرت میخونم🍃❤️

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
همسرت بخاطر کالری کمتر برات ساندویچ مرغ خرید😭😭

آهاا عزیزم😂❤️

فک کرده چون سوسیس کالباس و اینا نیست کالری نداره😂

تازه هی میگفت بخور مرغ که کالری نداره😑

همش میگه عاخه میوه که کالری نداره عاخه شیر که کالری نداره .....

فک میکنه فقط ناسالما کالری دارن. سالما ندارن🤦‍♀️ کچلم کرده.😂

عزیزم الااااان دیدم پیامتو خودتی فاطمه جون  ؟ چه خوشحال شدم دیدمممم

بلهههه که خودممممممم😌😌😌

منم خوشحالم دوست گلییییی مثل تو دارم که با اینکه منو ندیده از اومدنم خوشحاله 🍓

چقد قشنگ مینویسی 🥺❤️ چقدر خوبی🥺❤️    آخ اون توت فرنگی آخرش فقط🥺🍓 عاخه من نمیدونم چرا ...

خوبی که از خودتههههه

بیشوعوررر از من😩

منکه خدای هله هوله خوردنم 

قشنگگگگ معلوم شد خیلی ریز میخواستی پز ورزشتو بدیاااا

که البتههههه پزم داره😍

اینجور چالشا بیشتر باعث اعصاب خوردی میشه همه که نمیتونن به چپ چپ شن بعد سری بعد به راست راست

تا جایی که تونستی رعایت کن نشد ... لقشششش

به بهههههه چه شوهریییی خوبییی داری دستش درد نکنهه

خخخخ نه دیگه خانم شدم از اینکارها نمیکنم ساکت میشینم یه گوشه نگاه میکنم مث دوتا قناری عاشق بهم شمار ...

حالا که به من رسید خانم شد😣

شمارمو میدم پسر رگ دار مهندس یک و نود و....دیدی شمارمو بده بهش😌😆😆😆😆

آهاا عزیزم😂❤️ فک کرده چون سوسیس کالباس و اینا نیست کالری نداره😂 تازه هی میگفت بخور مرغ که کالری ...

الهی. شوهر منم اینجوریه همین ک پشتت هست یعنی موفق میشی خداروشکر

شوهر من  رو ورزش خیلی حساسه یعنی میگه حتماااا باید ببینم عرق کردی نفس نفس میزنی😂😂😂😂😂😂😂

2706