2733
2739
عنوان

دخترا عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 177 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیدونم یه جا بریم ک رفتی بگن واووووووو🥲❤😂😂 ی سوال لباس چی بپوشم ☹

فرانسه بنظرم خوبه😂😎

نمیدونم چون خودمم به مشکل تو دچارم🥲😂

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
2731
منم یجا جا بدید دیه نامردا😂

بیا چندتا جاخالی داریم😂🥲

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
فرانسه بنظرم خوبه😂😎 نمیدونم چون خودمم به مشکل تو دچارم🥲😂

خوبه خوبه 

ای بابا لباساتو بیار منم میارم بقیه هم بیارن یه چیزی از توش در میاریم 😐😂

بنام خدای رنگین کمان 🥺🖤
بفرما😘

لنزه 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2740
اینم منم  کی به کیه😎

اسم فی لتر شکنتون چیهه؟

جوهره یک زندگی ، دوستی است. خانم یا آقایی که قرار است 99 سال در کنارش زندگی کنید و هر روز صبح کنارش بیدار شوید باید کسی باشد که از شوخی های شما لذت برده و با غم ها و دردهای شما هم دردی کند زن و مرد مکمل یکدیگر اند و هیچ کدام برتری از دیگری نیست.😉
😂دادا جورش میکنیم بریم فقط من طاقت ندارم  نگفتی لباس چی بپوشممممممم من؟

باشه فقط پرسیدم چون من پول ندارم😂🚶🏻‍♀️👀

بیا لباس منو بپوش(ب زبون مدیم امیرجلالی بخون)😂

خوبه خوبه  ای بابا لباساتو بیار منم میارم بقیه هم بیارن یه چیزی از توش در میاریم 😐😂

باش فقط اینکه چمدون اضافی نداری؟

من اگ همه لباسام بیارم چمدون کم میارم ک

2706