2733
2734
عنوان

دخترا عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4629 بازدید | 177 پست

منم این شکلیم کی ب کیه بابا 🥰 خیلی زیبام خودم میدونم 

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه فقط پرسیدم چون من پول ندارم😂🚶🏻‍♀️👀 بیا لباس منو بپوش(ب زبون مدیم امیرجلالی بخون)😂

خسته نباشی داداش🤦‍♀️😂

بریم فوقش میرم تو‌کار خلافی چیزی 

یا من صدام خوبه گیتارمو ور میدارم  بریم اونجا چهارتا اهنگ بخونم پول کیک نوشابه مون در بیاد😕

بنام خدای رنگین کمان 🥺🖤
من  چطورم

چه چشما قشنگی داری عزیزم حسودیم شد 

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚
2728
پوستت خیلی خوبه چیا استفاده میگنی گلی

روتین پوستی.

مرطوب کننده .آبرسان ‌از مارک پریم 

ضد افتابم همون مارک

آخر هفته فقط اسکراب خیلی خفیف دارم اونم با همون اسکراب پریم.

حالا میگن تبلیغ پریم میکنم😂

من خیلی سبزی و چیزای سالم میخورم.سرخ کرده ماهی یکبار شاید بخورم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چه چشما قشنگی داری عزیزم حسودیم شد  

دربیارم بهت بدم 

تازه الان عزادارم گریه کردم وقتی عادی هستم ببینی میگی تبارک الله احسن الخالقین

این امضا تقدیم میشه به آقایونی که خودشون رو جای خانم‌جا زدن انشالله یروزی یجوری حامله بشی سلطان🐸
خسته نباشی داداش🤦‍♀️😂 بریم فوقش میرم تو‌کار خلافی چیزی  یا من صدام خوبه گیتارمو ور میدارم & ...

شرمنده داش😂❤

عاعا فکر خوبیه

میشینیم وسط برج ایفل گیتار بزن منم اخه اون وسط مسطا یکاری میکنم🚶🏻‍♀️😂

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2738
ن یکی هست خیلی جا نمیگیره ولی خوبه ☹

همون بیار طوری نیست😂✌

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
دربیارم بهت بدم  تازه الان عزادارم گریه کردم وقتی عادی هستم ببینی میگی تبارک الله احسن الخالقی ...

نه عزیزم چشما خودم قشنگ تره 🥰🥸

منم بذارم..؟

بزار 

نه قشنگه رنگش ولی تو کشور ما خیلی زیاده ، عادیه یه جورایی🙁 ولی وقتی بریم تو کشورای اروپایی بنظرم خ ...

آرره

اونجا ها خیلییی خاصه 

اینستا همش خارجی ها راجع به حس این رنگ برای چشم مینویسن

مثلا میگن brown eyes vibe>>>

Army    غرق در رویای آینده و سرگردان در کابوس حالیم... 
2706