2733
2739
عنوان

آموزش کیک پزی

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 69 پست
شوهرم منم کلا مخالفه الانم میگم شاید بزاره ب اقوام نزدیک بفروشم 

میگه ولش کن 

نهایت روزی دوتا کیک بزنی چه قدر سود برات میده که باید ظرف بشوری کلی وقت بذاری 

ولی به نظر من سودش خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
چتع نتونی؟خیلی هم خوب میتونی انرژی منفی ندع اگع واقعا علاقع داری خیلی برات راحتع 🥰

اره خیلی دوست دارم این خانومه ام عکس کارای هنرجوهاشو برام فرستاد دلم رفت

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

https://t.me/joinchat/s57RpdNWegM3YWJk

اگر با ۵ نفر سختکوش بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر ثروتمند و موفق بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر مثبت و خوش بین بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر نا امید و افسرده بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر بی هدف و بی انگیزه بگردی، تو ششمی خواهی بود

بدویین لینک رو گرفتم بچه ها

اگر با ۵ نفر سختکوش بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر ثروتمند و موفق بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر مثبت و خوش بین بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر نا امید و افسرده بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر بی هدف و بی انگیزه بگردی، تو ششمی خواهی بود
ب اون چ ربطی داره😐😂بگیر بزنش😂

اره اگه خوب بتونم یاد بگیرمو درست کنم که اره یجوری راضیش میکنم😉😁

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2738
میگه ولش کن  نهایت روزی دوتا کیک بزنی چه قدر سود برات میده که باید ظرف بشوری کلی وقت بذاری&nbs ...

اخ اره شوهرمنم همین حرفارو میزنه یا میگه دوست ندارم یکی بیاد در خونه کیک بگیره ازت میگه هرچی لازم داری منکه برات میگیرم چ احتیاجی ب کار کردن توهست اخه این مردا درک نمیکنن ادم دوست داره همیشه ی پولی داشته باشه خودش

انشاللللع ک خبرع میشی توع ای کار  مطمئنم باش بعدا کارست ندارع👌

فدات عزیزم لطف داری❤️

اخ اره شوهرمنم همین حرفارو میزنه یا میگه دوست ندارم یکی بیاد در خونه کیک بگیره ازت میگه هرچی لازم دا ...

منم همین مشکلات رو دارم باهاش 

میگه مواد اولیه هم گرونه 

چه قدر میخوای بکشی روش که هم فروش بره و هم  سود کنی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706