2733
2734
عنوان

آموزش کیک پزی

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 69 پست
تشکر عزیزم پس مشکلی تو کیک ایجاد نمیکنه؟ 

اگه کیکی هست که میخوای خامه کشی کنی نه خوب نمیشه بافتش سفت میشه 

اگر با ۵ نفر سختکوش بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر ثروتمند و موفق بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر مثبت و خوش بین بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر نا امید و افسرده بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر بی هدف و بی انگیزه بگردی، تو ششمی خواهی بود

بله  دختر عمه من واسه فامیل و آشنا درست میکنه 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییییی منمممم خیلی دوست دارم یاد بگیرمممم

منمم خیلی دوست دارم ولی میترسم نتونم از پسش بر بیام

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728

من هفت ساله  تو کار خامه کشی  هستم 

شوهرم نمیذاره بپزم  بفروشم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
وایییییی منمممم خیلی دوست دارم یاد بگیرمممم

من از یک گروه تو تلگرام یاد گرفتم ، کاملا رایگان ، سوالی و مشکلی هم داشته باشی جواب میدن خیلی گروه خوبیه

اگر با ۵ نفر سختکوش بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر ثروتمند و موفق بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر مثبت و خوش بین بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر نا امید و افسرده بگردی، تو ششمی خواهی بود؛اگر با ۵ نفر بی هدف و بی انگیزه بگردی، تو ششمی خواهی بود
2740
من هفت ساله  تو کار خامه کشی  هستم  شوهرم نمیذاره بپزم  بفروشم

شوهرم منم کلا مخالفه الانم میگم شاید بزاره ب اقوام نزدیک بفروشم 

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
ناموصن برام بفرسس🥺🥺🥺🥺🥺

عزیزم شماره بده ادد کنم 

اینجا مشکل داری خصوصی پیام بده تا ادد کنم

من از یک گروه تو تلگرام یاد گرفتم ، کاملا رایگان ، سوالی و مشکلی هم داشته باشی جواب میدن خیلی گروه خ ...

میشه لینکشو بفرستی

میشه لینکشو بفرستی

لینک نمیدن میگن مخاطب هاتون رو ادد کنید

2706