2733
2739
عنوان

تاپیک م مسدود شده🤦تورو خداااا بیایین بگین چکار کنم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 24 پست
سلام هیچ گزارشی نداره از صبح خیلی از تاپیکها بی دلیل ترکیدن میفرستم فنی احتمال زیاد مشکل فنی داره

سلام‌ 

ممنونم❤️🌹

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به به تا باشه ما واسطه پیدا کردن دوستان بشیم😜😜😂🤭

عفففف🤤

تو از بندگان برگزیده خدایی 😂😍❤️

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
2731
اِاِاِااااا طلا شدی ک باز😍اصلا نفهمیدما😀اره من ی دو سه روز اعصابم خیط خیطی بود خیلی آفتابی نمیشدم ...

عف دخته دیدی🤤😂

از بس گفتی ابهت ای کاربریو بیشتره رفتوم برشگردوندم🤤😂😂❤️

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
اوه مای گاااد🥰😂

خوب کردی 😍لُنگها رو بندازیم پس😀برید پس طلا جون اومد😨😂

برین پسسسسسسسس شافتکااااااااا طلا مطلا اومددددد😂😂🗿🤣