2410
2553

تاپیک آخرم که صبح گذاشتم دیگه نیست قسمت تاپیک های خودم 🤷

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ب نی نی یار گزارش بده عزیزم انگار ی مشکلی هست تاپیکا حذف میشن صبح نی نی یار ۳ تاپیک زده بودن

ممنون عزیزم میشه شما ادش کنی اینجا؟!🥲

2714
آره قشنگم حتما @نی_نی_یار_پنج   عزیزم خسته نباشید استارتر میگن بی دلیل تاپیکام حذف شدن

ووش دده گلومم خو اینجان

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
سلام گمپ گلم 😍😍😍خوبی کم پیدایی دختر!!

هستم خو دخته تو نیسی

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
آره قشنگم حتما @نی_نی_یار_پنج   عزیزم خسته نباشید استارتر میگن بی دلیل تاپیکام حذف شدن

❤️❤️

خیلی وقته نبودم تازگی اومدم☹️

سلام هیچ گزارشی نداره از صبح خیلی از تاپیکها بی دلیل ترکیدن میفرستم فنی احتمال زیاد مشکل فنی داره

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

یعنی بالا صفحه نوشته  تعطیل شده

2706